در این مطلب به معرفی Outriders بازی سوم شخص نقش آفرینی که توسط People Can Fly توسعه یافته و Square Enix's European subsidiary آن را منتشر نموده می پردازیم.

فردی که شاهد قتل جوانی بوده، توسط دو قاتل دو قلو تعقیب می‌شود. از طرفی دیگر در بیابان‌های مونتانا، شخصی وظیفه دارد تا از این فرد تحت تعقیب، محافظت کند. اما در ادامه ی تمام این اتفاقات، آتش سوزی در جنگلی رخ داده که جان تمام شخصیت‌ها را در خطر قرار داده است و ... .

فیلم The Son دنباله فیلم The Father ساخته Florian Zeller که کاندیدای چندین جایزه اسکار بود اکنون هیو جکمن و لارا درن را نیز به بازیگران خود اضافه کرده است.

بندیکت کامبربچ در سریال The 39 Steps ساخته جدید نتفلیکس بر اساس رمانی با همین نام که آلفرد هیچکاک نیز فیلمی با همین نام دارد به عنوان نقش اول بازی خواهد کرد.

ناتاشا رومانوف یا همان بیوه ی سیاه با بخش های تاریک گذشته ی خود مواجه می شود. توطئه ای خطرناک به پا شده است که به گذشته ی او مربوط است.

Eric Roth نویسنده فیلم جدید مارتین اسکورسیزی در اظهار نظری گفته است که تا به حال مانند این فیلم بر صفحه نمایش دیده نشده. برای بررسی بیشتر خبر با ما همراه باشید

در ریویرای ایتالیا، دوستی عجیب و غریبی میان یک انسان و یک هیولای دریایی در ظاهر انسان، به وجود می آید.

یک خانواده ی سیاهپوست به محله ای کاملاً سفید در لس آنجلس نقل مکان می کنند اما نیروهای بدخواه اطراف و همسایه ها، شروع به تهدید و طعنه زدن و همچنین تخریب و نابودی آن ها می کنند.

بعد از گذشت یک دهه و نیم از اولین Saw، آغاز ساخت فیلم اره 10 قبل از اکران فیلم Spiral مرحله مهمی برای این مجموعه حساب می شود. برای بررسی بیشتر این خبر با فارسی شو همراه شوید.

در حالی که جهان به دنبال درمان یک ویروس فاجعه بار است، یک دانشمند در اعماق جنگل برای تهیه تجهیزات معمولی اقدام می کند.