Gillian Anderson به سایر بازیگران فیلم ترسناک "چشم آبی روشن" نتفلیکس از جمله Christian Bale ملحق شد.بررسی داستان فیلم The Pale Blue Eyes در فارسی شو

در این مطلب فیلم های سینمایی که بر اساس بازی های ویدیویی در سال 2021 و به بعد ساخته خواهند شد را به شما معرفی می کنیم. با فارسی شو همراه شوید.

چه کسی می گوید فیلم ترسناک نمی تواند خنده دار باشد؟ در این مطلب فارسی شو به معرفی 15 فیلم ترسناک کمدی قدیمی و جدید می پردازد. همراه ما باشید.

در این مطلب به قسمت دوم معرفی 24 مستند ارزشمند در حوزه های مختلف که در بستر نتفلیکس ارائه شده اند می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

در این مطلب به معرفی 24 مستند ارزشمند در حوزه های مختلف که در بستر نتفلیکس نیز ارائه شده اند می پردازیم. با فارسی شو همراه شوید.

موربیوس خون آشام، ضدقهرمان بعدی سونی خواهد بود که پرده سینما را به خود می بیند. بررسی داستان و بازیگران و تاریخ اکران فیلم موربیوس (Morbius) در فارسی شو.

The Three-Body Problem سریال علمی تخیلی شبکه نتفلیکس توسط سازندگان Game of Thrones در حال ساخت است. بررسی داستان و بازیگران سریال مسئله سه جسم در فارسی شو.

لیام نیسون خستگی ناپذیر در سرزمین قدیسان و گنهکاران بازی می کند. فارسی شو به بررسی داستان فیلم In the Land of Saints and Sinners می پردازد.همراه ما باشید.

اولین تصویر فیلم The Last Manhunt حضور جیسون موموا را نشان می دهد. فارسی شو در این مطلب به بررسی داستان و بازیگران فیلم The Last Manhunt می پردازد.

Lia McHugh ستاره فیلم Eternals می گوید قهرمانان Eternals از Avengers قوی تر هستند. بررسی این خبر و بازیگران و تاریخ اکران فیلم Eternals در فارسی شو.