داستان و راهنمای بازی گاد اف وار 4

بازی گاد اف وار ۴: اپیزود دوم

اپیزود دوم بازی God of War 4 از شبکه فارسی شو با زیرنویس اختصاصی پخش شد. برای دیدن کیفیت Full-HD میتونید با مراجعه به لینک زیر متن یا از طریق پنجره پایین، اقدام کنید یا با دنبال کردن ما در اینستاگرام فارسی شو، داستان و راهنمای مراحل بازی گاد اف وار ۴ رو به صورت مجموعه ای سریالی در بخش IGTV پیج ما (با کیفیت Mobile HD 480 Wide) تماشا کنید:

مشاهده مستقیم از یوتیوب فارسی شو

داستان بازی گاد اف وار ۴

God of War 4 با تغییرات گسترده ای نسبت به نسخه های قبلی خود همراه بوده. از گیم پلی گرفته تا گرافیک و حتی داستان بازی. از لحاظ داستانی باید بگیم وارد اسطوره شناسی جدیدی شده. قبلا کریتوس با خدایان یونانی درگیر بود اما پس از اینکه کارش با اونها تموم شد حالا به سرزمینی دورتر رفته (سرزمین های اسکاندیناوی) و با خدایان اسکاندیناوی نظیر اودین، ثور و بالدر روبرو هستیم. او گذشته خودش رو دفن کرده و مثل یک آدم معمولی زندگی جدیدی تشکیل داده ولی بعد از مرگ همسر دومش و وصیت او مبنی بر ریختن خاکستر بدنش از بلندترین نقطه در قلمروهای ۹ گانه، ماجراجویی کریتوس و پسرش اتریس شروع میشه.

گرافیک و گیم پلی

از لحاظ گیم پلی و گرافیک هم تغییرات زیادی رو شاهدیم. به لطف تصویر برداری مجازی، دیگه چیزی به نام لودینگ یا کات شدن تصویر وجود نداره. از ابتدا تا انتهای بازی تصویر دوربین قطع نمیشه و زاویه دید پویایی داره به طوری تجربه کاربری رو چه در درگیری ها و چه در روند کات سین ها ارتقا داده. جزئیات گرافیکی نظیر انعکاس صدا در محیط غار، باقی موندن رد پا در گل و برف، حرکات طبیعی بدن و غیره هم بهبود خوبی داشته.

سلاح جدید کریتوس به نام Leviathan Axe به گفته سازندگان بازی یکی از بزرگترین تغییرات گیم پلی بازی God of war 4 هستش که به موجبش میتونید تبر رو به سمت هدف پرت کرده و مجدد اون رو فرابخونید تا به سمت شما برگرده. در کنارش سلاح سابق کریتوس The Blades of Chaos، به همراه امکان ارتقا سلاح ها و یادگیری تکنیکهای جدید نیز در گیم پلی گنجونده شده. همچنین یک یار کمکی که همون پسر کریتوس باشه در کنار شماست و هروقت بهش دستور بدید اهداف مورد نظرتون رو میزنه.

شما میتونید داستان و راهنمای بازی گاد اف وار ۴ رو به صورت سریالی از شبکه فارسی شو ببینید. یادتون نره حتما برای حمایت از تیم تدوین و ترجمه فارسی شو، یوتیوب و اینستاگرام فارسی شو رو دنبال کنید.

در یک نگاه