Close Enough

انتشار جدیدترین تریلر انیمیشن بزرگسالان، Close Enough 2020

انیمیشن Close Enough نگاهی کمدی به یک زوج دارد؛ در حالی که سعی در کنار آمدن با تغییرات خود از بیست تا سی سالگی را دارند و در زندگی روزمره با چالش های مختلفی روبرو هستند. برای تماشای تریلر ( انیمیشن ) کارتون Close Enough با زیرنویس چسبیده و بررسی خلاصه داستان این اثر مورد انتظار توسط شبکه HBO Max با فارسی شو همراه باشید.

Close Enough تریلر Close Enough با زیرنویس چسبیده

اتفاقات سورئال زندگی در یک دهه

این سریال به عنوان یک اتفاق سورئال در گذر از ۲۰ الی ۳۰ سالگی توصیف شده است. این نمایش حول محور یک زن و شوهر متاهل با چالش های روزمره مانند نقش پدر و مادر، روایط دوستی و انتخاب یک مهد کودک مناسب میچرخد؛ البته اتفاقات عجیبی نظیر سرقت ژامبون، دلقک های استریپ و … در داستان این کارتون رخ میدهد که آن را از فضای سورئال خودش دور میکند. فضای انیمیشن Close Enough در کالیفرنیا ترسیم شده است و همچنین به نظر می رسد سکانس هایی نیز در لس آنجلس اتفاق افتاده است. در ادامه (تریلر) جدید کارتون Close Enough با زیرنویس چسبیده را از شبکه یوتیوب فارسی شو مشاهده کنید یا از طریق این لینک، به صفحه مشاهده ویدیو منتقل شوید:

یک مطلب مرتبط:  تریلر فیلم CHAKRA 2020 ، اکشنی از سرزمین جنوب هند

نگاهی دقیق به اتفاقات روزمره زندگی

این انیمیشن در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۷ در TBS منتشر شود اما برای شبکه HBO Max به سال ۲۰۲۰ موکول شد. این سریال توسط استودیو Cartoon Network Studios تولید شده و این استودیو همچنین اولین سری انیمیشن JG Quintel را به طور منظم نمایش داده است. توجه این کارتون به اتفاقات روزمره و نشان دادن آن به صورت فانتزی و در ژانر انیمیشن خود می تواند نگاهی نو به این مسائل باشد. همچنین زمان کوتاه انیمیشن که ۱۱ دقیقه اعلام شده است از نکات جالب توجه کارتون کمدی Close Enough بوده است.

تریلر این انیمیشن به شوخی های جنسی وابسته است؛ ممکن است در تریلر کلماتی شنیده شود که مناسب کودکان و نوجوانان نباشد. پس تماشای آن برای بچه ها و افراد کم سن و سال توصیه نمی شود. امیدواریم از تماشای تریلر انیمیشن با زیرنویس فارسی چسبیده در شبکه آپارات فارسی شو لذت برده باشید. لطفا ما را با نظرات خود در مورد فیلم ها مطلع سازید.