تریلر کارتون باب اسفنجی

حضور کیانو ریوز در تریلر کارتون باب اسفنجی

حضور کیانو ریوز در تریلر کارتون جدید باب اسفنجی در نقش یک حکیم تایید شد. هم اکنون میتوانید تریلر این انیمیشن با زیرنویس اختصاصی فارسی شو را تماشا نمایید.

تریلر جدید کارتون باب اسفنجی 2020

کارتون باب اسفنجی را میتوان یکی از محبوب ترین کارتون های چند دهه اخیر ایرانیان به شمار آورد. یکی از نکات جالب توجه در مورد انیمیشن جدید باب اسفنجی، همکاری کیانور ریوز (Keanu Reeves) در نفش حکیم است. این همکاری به صورت مستقیم بوده و قرار نیست این بازیگر محبوب را در نقش صداپیشه ببینیم. به جز کیانور ریوز، اسنوپ داگ (Snoop Dogg) خواننده محبوب دنیای رپ نیز در نقش خودش به صورت افتخاری در بخشی از این کارتون محبوب حضور خواهد داشت، اگر چه در تریلر رسمی این اثر، به حضور وی اشاره ای نشده است؛ هرچند در لیست بازیگران و صداپیشگان حضور دارد.

خلاصه انیمیشن باب اسفنجی

داستان این اثر در مورد یکی از خاطرات شخصیت اصلی داستان، سفر ماجراجویی باب و پاتریک می باشد که قصد دارند تا حیوان خانگی باب، گری (Gary) را که به دلایلی گم شده، پیدا کنند؛ اگر چه با توجه به تریلر رسمی منتشر شده از این کارتون، قرار نیست تمرکز اصلی بر روی پیدا کردن Gary باشد. هم اکنون میتوانید تریلر انیمیشن با زیرنویس اختصاصی فارسی شو را تماشا کنید:

این اثر به کارگردانی تیم هیل (Tim Hill) در تاریخ ۵ آگوست امسال مورخ ۱۵ مرداد ماه ۹۹ اکران خواهد شد. نویسندگی این قسمت نیز برعهده تیم هیل بوده و تام کنی (Tom Kenny) مثل همیشه در نقش صداپیشه ی شخصیت باب اسفنجی انتخاب شده است. از دیگر صداپیشگان این فیلم کارتونی زیبا میتوان به بیل فاگربیک (Bill Fagerbakke) در نقش پاتریک، ، لوری الن (Lori Alan)، جک گور (Jack Gore) در نقش دوران کودکی باب اسفنجی، کرولاین لارنس (Carolyn Lawrence)، جیل تالی (Jill Talley)، آقای لارنس (Mr. Lawrence) در نقش پلانگتون، رگی واتس (Reggie Watts)، راجر بامپس (Rodger Bumpass)، ماری جو کاتلت (Mary Jo Catlett) در نقش خانوم پووف و جیم مکسیمن (Jim Meskimen) اشاره کرد.