تاریخ انتشار و داستان و گیم پلی و تریلر بازی deathloop با زیرنویس چسبیده فارسی

بازی Deathloop: آنچه که تاکنون در مورد ساخته جدید Arkane میدانیم

بازی بعدی شرکت Arkane، سازنده Dishonored یک بازی اول شخص اکشن است که در دهه ۶۰ میلادی رخ میدهد. فارسی شو آخرین تریلر بازی حلقه مرگ با زیرنویس فارسی را برای شما آماده کرده است. برای آگاهی از تاریخ انتشار و داستان و گیم پلی بازی Deathloop با فارسی شو همراه شوید.

تاریخ انتشار و داستان و گیم پلی و تریلر بازی deathloop با زیرنویس چسبیده فارسی

داستان بازی Deathloop از این قرار است که شما در نقش Colt، قاتل حرفه ای که در یک حلقه زمانی گیر کرده است در ساحل جزیره Blackreef بیدار می شوید. سایر ساکنین جزیره اعضای پایگاه سابق نظامی هستند که زمانی آزمایشات عجیب در آنجا انجام می داده و سرمایه گذاری کرده اند و امشب برای برگزاری یک پارتی ظاهرا تمام نشدنی دور هم جمع شده اند چرا که در پایان هرشب، جزیره دوباره به روز قبل باز میگردد.

به خاطر این چرخه، اعضای حاضر در پارتی، روز بعد بدون اینکه چیزی از کارها و قول و قرارهای شب گذشته به یاد داشته باشند حاضر می شوند. با اینکه Colt نیز بخشی از این حلقه زمانی است اما از چرخه های گذشته اطلاعاتی را به خاطر می آورد که بر مبنای آن می تواند رفتارهای افراد حاضر در پارتی را یاد گرفته و پیش بینی کند.

وظیفه Colt این است که در طول روز ۸ هدف را از بین ببرد چرا که اگر حتی یک نفر هم زنده بماند چرخه زمانی دوباره تکرار خواهد شد و اگر قبل از کشتن ۸ هدف نیز بمیرد باز هم چرخه زمانی مجدد تکرار خواهد شد. برخلاف بازی The Legend of Zelda: Majora’s Mask که چرخه زمانی داشته و اتفاقات در لحظه رخ میدهد و در بازیکن اضطراب ایجاد می کند چرخه زمانی بازی Deathloop سخت گیرانه نیست و به بازیکن زمان کافی می دهد تا هدفها را در حلقه زمانی از بین ببرد. در حین اینکه باید اهداف را از بین ببرید، روابط و مکان هایی را کشف خواهید کرد که کمک میکنند تا چرخه زمانی را بشکنید.

یک مطلب مرتبط:  تریلر انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous ؛ به دنیای ژوراسیک خوش آمدید

همانند Dishonored و Prey دو بازی دیگر Arkane، در این بازی نیز شما ترکیبی از مخفی کاری، پارکور و مهارتهای تهاجمی را برای پرهیز از درگیری، انجام حمله، یادگیری نحوه رفتار هدفها و تنظیم ترتیب استفاده از سلاح ها به کار خواهید برد.

اگر بخواهیم در مورد گیم پلی بازی Deathloop بیشتر بگوییم اینگونه خواهد بود که شما از دویدن و تیراندازی های فراطبیعی همانند Dishonored بهره خواهید برد و از تمام تجهیزات در دسترس خود برای زمین زدن هدفهایتان استفاده می کنید. هرکدام از اهداف، شخصیت و برنامه مشخص به خود را دارند به این معنا که شما باید طوری وارد عمل شوید که طبق خواسته شما رفتار کرده و فرصت کشتن آنها را داشته باشید. هر منطقه داستان مخصوص به خود را دارد و شما با فراگیری اطلاعات لازم و مهارت ها میتوانید آزادانه در آنجا عمل کنید.

در این بازی سعی شده مهارتهایی از بازی Dishonored به عاریت گرفته شود تا در عین تازگی، مخاطب احساس آشنایی با برخی مهارت ها نیز داشته باشد. قابلیت Teleport که از مکانی به مکانی دیگر به یکباره منتقل می شوید و Domino که به واسطه آن چند دشمن را به هم مرتبط کرده و در یک زمان همه آنها را از بین میبرید از بازی سابق الهام گرفته شده اند. مهمترین توانایی در این بازی از آیتم هایی به نام Slabs هستند که گرفتن آنها موجب آزاد شدن توانایی هایشان برای Colt می شود. همچنین قابلیت دیگری به نام Kinesis وجود دارد که به واسطه آن دشمنان را پرت میکنید.

یک مطلب مرتبط:  تصاویر جدید فیلم بیوه سیاه اسکارلت جوهانسون منتشر شد

تاریخ انتشار بازی Deathloop در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد بود که برای PC از طریق Steam و فروشگاه Bethesda و PS5 عرضه خواهد شد. شما می توانید تریلر بازی Deathloop را با زیرنویس چسبیده فارسی اختصاصی فارسی شو در لینک زیر تماشا کنید.

نظر شما در مورد این بازی چیه؟

منبع: PcGamer - Wikipedia