داستان و گیم پلی و تاریخ انتشار و تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits با زیرنویس چسبیده فارسی

بازی Kena: Bridge of Spirits یک ماجراجویی جادویی جذاب

تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits آخرین ساخته شرکت Ember Lab در ژانر اکشن و ماجراجویی منتشر شد. برای بررسی داستان و گیم پلی و همچنین آگاهی از تاریخ انتشار و مشاهده تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits با زیرنویس فارسی اختصاصی فارسی شو همراه باشید.

داستان و گیم پلی و تاریخ انتشار و تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits با زیرنویس چسبیده فارسی

داستان کاوش محور بازی Kena: Bridge of Spirits در مورد زن جوانی به نام کنا است که در جستجوی یافتن یک معبد کوهستانی مقدس با روستای متروکه ای روبرو می شود. چیزی که او پیدا میکند یک جنگل انبوه است که ارواح سرگردانی به نام Rot را در خودش حبس می کند. Kena با پیدا کردن و آزاد کردن آنها توانایی های قدرتمندی را کسب می کند، دنیای اطرافش را تغییر می دهد و سرانجام طلسمی که روستای فراموش شده را در تاریکی فروبرده است باطل می کند.

در مورد گیم پلی بازی Kena: Bridge of Spirits که به صورت سوم شخص ارائه شده باید بگوییم که شما به عنوان بازیکن از چوب دستی Kena می توانید برای حمله کردن به دشمنان و از توانایی Pulse که به صورت یک سپر محافظ عمل می کند جهت دفاع کردن استفاده کنید. در ادامه می توانید چوب دستی خود را به کمان ارتقا دهید. شما در این بازی باید ارواح کوچکی به نام Rot را جمع آوری کنید. از آنها می توان برای انجام ماموریت ها مانند تکان دادن اشیا، شکل به خصوص گرفتن یا پرت کردن حواس دشمن استفاده کرد. همچنین شما می توانید ظاهر رات ها را شخصی سازی کنید و برای آنها کلاه های بامزه انتخاب کنید. در بازی از قابلیت DualSense نیز کمک گرفته شده و برای مثال هنگام استفاده از کمان بازخورد آن را دریافت خواهید کرد.

تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits در ۲ شهریور ۱۴۰۰ برای PC، PS4، PS5 خواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی چیه؟ آیا همونطور که در داستان و تریلرش دیده میشه دوست داشتنی خواهد بود یا نه؟ مشابه این سبک چه بازی هایی رو پیشنهاد میدین؟ شما می تونید تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits با زیرنویس فارسی چسبیده اختصاصی فارسی شو رو در لینک زیر مشاهده کنید:

  • بازی: Kena: Bridge of Spirits
  • ژانر: اکشنماجراجوییفانتزی
  • شرکت سازنده: Ember Lab – Sony Interactive Entertainment
  • کشور سازنده: ژاپن
  • زبان: انگلیسی
  • بستر: PC – PS4 – PS5
  • تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۴۰۰
منبع: Wikipedia - PCGamer