بررسی کلی تریلر و گیم پلی بازی Pokemon Unite با زیرنویس فارسی

بررسی تریلر بازی Pokemon Unite: از قافله عقب افتاده ولی …

Pokemon Unite یک بازی تیمی استراتژیک در ژانر MOBA است که توسط شرکت The Pokémon Company و Tencent Games’ TiMi Studios توسعه داده شده است. این بازی رایگان به صورت Cross-Platform و برای دستگاه های نینتندو و موبایل (iOS-Android) ارائه می شود. برای بررسی کلی گیم پلی و تریلر بازی Pokemon Unite به همراه زیرنویس اختصاصی فارسی شو با ما همراه شوید.

بررسی کلی تریلر و گیم پلی بازی Pokemon Unite با زیرنویس فارسی

مختصری از گیم پلی و برداشت از تریلر بازی Pokemon Unite

تریلر بازی Pokemon Unite کوتاه اما معنا دار است. در ابتدا با یک موسیقی زمینه دلنشین موفقیت های خود را به رخ مخاطب می کشد، از این که با نوآوری ها و محصولات گسترده خود موجب شده تا مخاطبینش تجارب جذابی را داشته باشند که واقعا میتوان گفت طرفداران پروپا قرصی دارد، سپس از بازی جدید خود به صورت کلی رونمایی میکند.

در بازی های معمول پوکمون، روند چند نفره (Multiplayer) اینگونه است که تعاملات و تبادلات شما با سایر بازیکنان به میزان و شکل محدودی صورت میگیرد که برای آن نیاز به عضویت های جدید هست. اما در بازی Pokemon Unite چندنفره بودن گسترده تر شده، ضمن اینکه تا کنون بازی های پوکمون به شکل TBS صورت میگرفت، یعنی طرفین نوبتی حمله می کردند، اما در این محصول، مبارزات کاملا آنلاین و زنده انجام می شود. روش بازی هم به این شکل است که در دو گروه ۵ نفره به رقابت با هم می پردازید. شما باید پوکمون های وحشی را شکار کنید و در عین حال اعضای تیم مقابل را از سر راه بردارید. در طول بازی میتوانید کاراکتر و تجهیزاتتان را ارتقا دهید. بعد از اتمام زمان مشخص شده، هر تیمی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد برنده است.

آنچه مهم است

گرچه طی سالهای اخیر عرضه بازی های جدید در سبک MOBA کاهش معناداری داشته، اما همچنان جزو پر مخاطب ترین سبک های بازی است. پس از بازی های معروف League of Legends و Dota 2 شرکت های بسیاری برای کسب موفقیت آنها وارد میدان شدند. لذا شاید بتوان گفت ورود پوکمون به این عرصه در این زمان کمی دیر به نظر میرسد، اما فارق از آن یک چیز را باید مد نظر داشت: بازی Pokemon Unite با همکاری شرکت Tencent (TCEHY) و Pokemon ساخته شده.

اگر نگاهی به شرکت تنسنت و کارنامه اش بیندازیم (League of legends، Honour of Kings، Call of Duty: Mobile)، متوجه می شویم که این تیم، خوب میداند قواعد کار چیست و چکار باید بکند تا یک بازی در سطح جهانی به صورت موفق مطرح شود. حال این تیم قوی به همراه یکی از بزرگترین شرکت های سرگرمی دنیا، بر روی تولید بازی Pokemon Unite کار می کنند، تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

درحال حاضر شرکت پوکمون بازارهای بزرگ دنیا را به صورت موفقیت آمیز با ارائه محصولات متنوع خود پر نموده لذا می توان زمان ارائه بازی را با توجه به مطرح بودن برند آن در زمان کنونی مناسب دانست. این شرکت با پشتوانه ای که دارد می تواند زمین رقابت را به سرعت تغییر دهد، از شخصیت پردازی هایش گرفته تا نحوه ارتقا دادن طی انجام بازی و نقشه آن

جمع بندی

با توجه به اطلاعات مختصر منتشر شده و بررسی کلی بازی Pokemon Unite نمی توان با قاطعیت گفت که بهترین بازی آینده Esports خواهد شد. مواردی بوده اند که برخلاف بزرگی نام و نشان شرکت سازنده شان نتوانسته اند موفقیتی را که انتظار میرفته کسب کنند. اما یک چیز را با قاطعیت می توان گفت، آن هم اینکه با توجه به ژانر بازی، شرکت های سازنده آن، چند پلتفرمی بودن و همچنین پشتوانه ای که دارد می توان انتظار داشت Pokemon Unite پتانسیل زیادی برای ایجاد تغییر در بازی های MOBA و همچنین گسترش دنیای Pokemon داشته باشد.

برای مشاهده تریلر بازی Pokemon Unite و دیگر تریلرها با زیرنویس اختصاصی فارسی شو، ما را در آپارات دنبال کنید؛ هم اکنون شما را به دیدن این تریلر زیبا دعوت میکنیم:

مشخصات بازی Pokemon Unite

  • ژانر: MOBA (بازی آنلاین چند نفره در یک میدان)
  • پلتفرم: Nintendo Switch – iOS – Android
  • سازنده: The Pokémon CompanyTencent Games’ TiMi Studios
  • تاریخ عرضه: مشخص نشده
منبع: The Verge - CNN Business