بازی Twin Mirror

تریلر بازی Twin Mirror : محکوم به رویارویی با گذشته

شرکت DONTNOD که در زمینه داستانی برنده جایزه های متعدد شده و بازی مشهور Life is Strange را در کارنامه خود دارد شما را به یک ماجراجویی پیچیده دیگر در بازی Twin Mirror دعوت میکند. با فارسی شو برای بررسی داستان بازی Twin Mirror و تماشای تریلر بازی با زیرنویس چسبیده اختصاصی همراه باشید.

بررسی تریلر و داستان بازی Twin Mirror با زیرنویس چسبیده

بررسی داستان بازی Twin Mirror

کار سم هیگز با شهر بَسوود (Basswood) در ویرجینیای غربی تمام شده بود اما به نظر میرسد کار این شهر با او هنوز تمام نشده است. او که در گذشته روزنامه نگار بوده است اکنون به شهر خودبازگشته تا با بهترین دوست خود خداحافظی کند اما خیلی زود مشخص می شود که هنوز فصل های دیگری مانده تا در دفتر خاطرات پرتلاطم اون نوشته شوند.

او که اکنون مجبور به رویارویی با گذشته شده خود را در انتخاب بین رابطه با عزیزانش و استفاده از توانایی های ذهنی منحصر به فردش در آشکار کردن رازهای شوم شهر مردد میبیند. اما وقتی که مطمئن نیستی که آیا میتوانی به خودت اعتماد کنی یا نه چگونه باید فهمید که چه کسی قابل اعتماد است؟

همانطور که تحقیقات سم پیشروی میکند، او به توطئه ای سازمان یافته پی میبرد که در مکان های خاطره انگیز شهر بسوود رخنه کرده و شهروندان سرزنده آن را در خود فروبرده. همان استدلالات قیاسی و مهارت های حافظه ی تصویری که از سم یک روزنامه نگار پژوهشگر اینچنینی ساختند اکنون میتوانند به اون کمک کنند تا این معما را حل کرده و و قفل حقیقتی که در عمق ذهن او دفن شده را باز کند.

در بازی Twin Mirror هر تصمیمی، هر تعاملی و هر کشفی بر مسیر تحقیقات سم تاثیر گذاشته و مشخص میکند که او چه میزان حاضر است که فداکاری کند. هیچ جواب درست و غلطی وجود ندارد – هر بازیکنی بر اساس تجربه منحصر به فردی که از تصمیمات خود او نشات گرفته زندگی خواهد کرد.

بررسی گیم پلی بازی Twin Mirror

بازی Twin Mirror برای سه پلتفرم Windows، Xbox و PS4 ارائه می شود که در سبک ماجراجویی بوده و سوم شخص است. محیط بازی تعاملی بوده و استفاده از اشیا مختلف، صحبت کردن با افراد گوناگون و گرفتن تصمیمات متعدد و در نتیجه پایان های مختلف برای بازی ممکن است. بازیکنان بین دنیای واقعی و ذهن سم (Mind’s Palace) هدایت می شوند تا سرنخ ها را پیدا کنند. همچنین صدای درونی سم ممکن است در روند تحقیقات به او کمک کند یا اختلال ایجاد کند. شما می توانید تریلر بازی Twin Mirror با زیرنویس فارسی چسبیده را در کانال آپارات و یوتیوب فارسی شو تماشا کنید:

مشخصات

  • سبک: ماجراجویی
  • کشور: آمریکا
  • سازندگان: Dontnod Entertainment، Shibuya Productions، Bandai Namco Entertainment Europe
  • زبان: انگلیسی
  • تاریخ انتشار: سال ۲۰۲۰ (دقیقا مشخص نشده)