بررسی تریلر و گیم پلی بازی Star Wars: Squadrons با زیرنویس فارسی

بررسی تریلر بازی Star Wars: Squadrons: اسکادران های دوست داشتنی

جنگ با جنگنده های فضایی را در فضای واقعی جنگ ستارگان یاد بگیرید، افزایش آدرنالین را در درگیرهای چند نفره اسکادران ها تجربه کنید و تجربه خلبان بودن را در حالت تک نفره جنگ ستارگان امتحان کنید؛ این یک بازی تمام عیار از Electronic Art است. برای بررسی گیم پلی و تریلر بازی Star Wars: Squadrons با زیرنویس فارسی اختصاصی شما را به ادامه این محتوا در وبسایت فارسی شو دعوت میکنیم.

بررسی تریلر و گیم پلی بازی Star Wars: Squadrons با زیرنویس فارسی

داستان و گیم پلی بازی Star Wars: Squadrons

بازی “جنگ ستارگان: اسکادران”، یک بازی جنگی فضایی در دنیای جنگ ستارگان است که توسط شرکت Motive Studios توسعه یافته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر خواهد شد. داستان این بازی مربوط به بعد از Return of the Jedi است.

در ابتدای بازی شما در حالت تک نفره نقش دو خلبان را بازی میکنید، یکی خلبان “امپراتوری” و دیگری خلبان ” جمهوری جدید”. در این بازی سعی شده تجربه شما تا جای ممکن به واقعیت نزدیک شود. تمام اتفاقات بازی را از دید کابین خلبان دنبال میکنید، کابینی که در جلوی آن تجهیزات مختلفی وجود دارد تا به وسیله آن پرواز و عملیات خود را مدیریت کنید. باز شدن ویژگی های جدید در بازی نیازمند کسب مهارت های تعریف شده است. برای مثال شما زمانی میتوانید در بازی آنلاین شرکت کنید که به پرواز با تمام ۸ نوع کشتی جنگی بازی طبق زمان بندی مشخص شده مسلط شده باشید.

یک مطلب مرتبط:  تریلر I'm Your Woman با بازی «ریچل برازناهان»

هر کدام از جنگنده ها توانایی های منحصر به فردی دارند که در استراتژی های جنگی به کار می روند. برخی قدرت تهاجمی بالایی دارند، برخی نقش پشتیبانی دارند، بخشی قدرت مانور بالایی دارند و برای تعقیب و گریز مناسب اند. هرچه بیشتر بازی کنید قفل های بیشتری از تجهیزات و گزینه های شخصی سازی باز می شود. همچنین می توانید بارگیری مهمات و تجهیزات خود را به میزان زیادی تغییر دهید تا متناسب با استراتژی شما شود که در بازی چند نفره بسیار حائز اهمیت است. بازی چند نفره حالت های مختلفی دارد و تا ۱۰ نفر ظرفیت دارد که به صورت دو گروه ۵ نفره روبروی هم قرار میگیرند.

جمع بندی

می توان گفت این بازی با داشتن تنوع زیاد می تواند تا ساعت ها شما را پای خود نگه دارد: حالت تک نفره با دو خط داستانی، چندین نوع حالت چند نفره، بازی آنلاین، بازی با هوش مصنوعی، تجهیزات مختلف، شخصی سازی تجهیزات و کاراکتر، تاکتیک های مختلف نظامی از حالت تهاجمی گرفته تا تدافعی، ۸ نوع کشتی جنگی، واقعیت مجازی و جلوه های گرافیکی قوی که تجربه لذت بخش خلبانی را برای شما رقم می زنند.

این بازی که برای پلتفرم های Xbox One، Windows و PS4 عرضه می شود قابلیت اجرا با عینک های مخصوص واقعیت مجازی از طریق PC و PS4 را دارد. برای بررسی تریلر و گیم پلی بازی Star Wars: Squadrons با زیرنویس اختصاصی سایت فارسی شو ما را در کانال آپارات و یوتیوب دنبال کنید، امیدوارم شما هم عین من از دیدن گیم پلی این بازی لذت برده باشید:

مشخصات

یک مطلب مرتبط:  انتشار تریلر فیلم خانوادگی Summerland