Crash Bandicoot 4

بازی Crash Bandicoot 4 ؛ یک دنباله قابل احترام و دوست داشتنی

بعد از گذشت بیش از ۲۰ سال انتظار، یک دنباله واقعی برای بازی Crash Bandicoot Warped با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای PS4 و Xbox One در تاریخ ۲ اکتبر/ ۱۱ مهر عرضه می شود. برای مشاهده تریلر ترجمه شده و بررسی گیم پلی بازی کرش بندیکوت در رویداد جدید Crash Bandicoot 4 همراه فارسی شو باشید.

Crash Bandicoot 4 بازی کرش بندیکوت 4

بازگشت بازی Crash Bandicoot 4 برای یک ماجراجویی جدید

Crash Bandicoot 4 ده ها سال پس از وقایع وارپد باز می گردد، هنگامی که آنتاگونیست های Neo Cortex، دکتر N. Trope و Uka Uka را شکست دادید و آن ها را در یک سیاره دور افتاده ترک کردید. این بازی به معنای یک سبک هنری جدید و به روز شده است، که می توانید تصاویر آن را در تریلر تماشا کنید. کراس و کوکو مثل همیشه می پرند، می چرخند و می چرخند، اما آن ها از آخرین انتخاب خود چند ترفند جدید نیز یاد گرفته اند. آماده استفاده از ماسک های کوانتومی شوید و موانع خطرناک را با استفاده از ترفندهای جدیدی مانند اجرای دیوارچینی، سنگ زنی ریلی و چرخش طناب فتح کنید! در ادامه تریلر این رویداد را از شبکه آپارات فارسی شو تماشا کنید:

خط داستانی رویداد جدید: خود را برای مقابله با “سلاح های انبوه” آماده کنید

در ابتدا می توانید با شخصیت Crash و سپس با Coco بازی کنید و در طول بازی می توانید با فشار یک دکمه بین دسته چرمی خود، شخصیت دلخواه مورد نظر خود را عوض کنید. آیا خود را برای مقابله با “سلاح های انبوه” آماده کرده اید؟ شما ممکن است آماده باشید تا انواع مختلفی از دشمنان را به شیوه های مختلف و جدید و خلاقانه به چالش بکشید و هر لحظه از این کار استفاده کنید. این تریلر نشان می دهد که ما هنوز با چرخش و پرش می خواهیم دشمنان را از بین ببریم.

داستان رویداد Crash Bandicoot 4 شامل Neo Cortex، دکتر N. Trope و Uka Uka می شود که برای فرار از سیاره دورافتاده خود، سوراخی در زمان ایجاد می کنند. یان گفت: “در دنیایی که سایر بسترهای نرم افزاری بیشتر به کاوش می پردازند و اوقات فراغت خود را در مورد جهان می گذرانند، Crash از چالش های طراحی بسیار متمرکز بازیکن استفاده می کند.

Crash Bandicoot 4

چه عاملی باعث شد بازی ساخته شود

طرفداران سه گانه اصلی Crash Bandicoot ( کرش بندیکوت ۴ ) مدت هاست که منتظر دنباله ای واقعی هستند که سه فصل اول را به رقابت بکشاند. در دهه ۲۰۰۰، این سری با یک بحران هویت روبرو شد. تعداد زیادی از توسعه دهندگان بازی جدید Crash را در سبک های مختلف منتشر کردند، از جمله سبک های آنان می توان به Racers Kart، هک و اسلش و RPG اشاره کرد. در سال های اخیر، علاقه نشان دادن به یک بازی جدید در این سبک گفتگوها را برانگیخت و باعث شد که این بازی ساخته شود.

در انتهای گیم پلی بازی Crash Bandicoot 4 ، شخصیت جدید Neo Cortex، دکتر N. Trope را می بیند. البته، شما در راه آن ها ایستاده اید، و به چهار ماسک کوانتومی ویژه دسترسی خواهید داشت. این موارد شامل Time Mask (کند کردن زمان) و Gravity Mask (به شما امکان می دهد تا سکوی وارونه داشته باشید) می شوند. برای مشاهده این تغییرات شگفت انگیز باید تا ۱۱ مهرماه ۹۹ منتظر بمانیم. نظر شما در مورد تغییرات گفته شده چیست؟ با ما در میان بگذارید.