تریلر بازی spiderman 2020

بازی Spiderman: Miles Morales داستان و گیم پلی مستقل دارد

بررسی تریلر مصاحبه با عوامل سازنده بازی انحصاری و مورد انتظار مرد عنکبوتی نشان میدهد که گیم پلی و داستان بازی Spiderman: Miles Morales تفاوت زیادی با نسخه قبلی دارد. برای مشاهده تریلر این مصاحبه به همراه زیرنویس اختصاصی فارسی شو، با ما همراه باشید.

بررسی تریلر گیم پلی و داستان بازی Spiderman: Miles Morales

همانطور که در تریلر قبلی مشاهده کردید، سازندگان بازی ما را با نشان دادن شخصیت مایلز در نقش مرد عنکبوتی سری جدید این مجموعه شگفت زده کرده و واکنش های ضد و نقیضی از طرف طرفداران در مورد انتخاب مایلز دریافت کرده اند. در تریلر جدید، برایان هورتون (Brian Horton)، کارگردان هنری بازی به همراه جیمز هام (James Ham)، انیماتور ارشد آمده اند تا جواب طرفداران دو آتشه در یک بررسی کوتاه در مورد داستان و گیم پلی بازی Spiderman: Miles Morales بدهند. هم اکنون میتوانید، این تریلر مصاحبه را از کانال آپارات فارسی شو تماشا کنید:

بازی Spiderman: Miles Morales یک اثر متفاوت از هر نظر است

در بررسی این بازی از دیدگاه سازندگان آن به این نتیجه میرسیم که از توانایی کنسول جدید پلی استیشن به طور کامل استفاده شده است تا حس واقعیت حداکثری را در نقش مرد عنکبوتی داشته باشید. سازندگان در گیم پلی هم حرفی برای گفتن خواهند داشت.

یک مطلب مرتبط:  اپیزود دوم بازی The Last Of Us 2

همانگونه که جیمز هام به آن اشاره کرد، ما باید شاهد گیم پلی متفاوتی باشیم، زیرا از دید برایان هورتون ما شاهد توانایی های منحصر بفردی در مایلز خواهیم بود که قبلا آن ها را در سری های قبل مشاهده نکرده ایم.

از طرفی سازندگان سعی کرده اند تا کل تمرکزشان را بر روی شخصیت پردازی مایلز و روند تبدیل او به قهرمان جدید نیویورک بگذارند و مفاهیم جدید اخلاقی و الهام بخش را به بازیکنان القا دهند. اگر سازندگان بازی طبق گفته های کارگردان هنری و انیماتور ارشدشان انقدر موفق عمل کرده باشند، میتوان بازی Spiderman: Miles Morales را یک اثر متفاوت از هر نظر دانست.

اشتباهات سهوی؛ برگ برنده ی گیم پلی مرد عنکبوتی

همانطور که هام به توانایی مایلز اشاره کرد، ما نمیتوانیم با اعتماد بنفس صددرصد به دل دشمنان بزنیم و یا با خیال راحت به در میان ساختمان ها تاب بخوریم و از حرکات آکروباتیک مرد عنکبوتی لذت ببریم. این اشتباهات سهوی و تازه کار بودن مایلز می‌تواند نه تنها بخش نقش آفرینی بازی را جذاب تر کند، بلکه می‌تواند نقشه هایی که در هنگام بازی کردن داریم را خراب کند تا در لحظه بتوانیم تصمیم دیگری برای چالش جدید و ناخواسته این گیم پلی بگیریم.

یک مطلب مرتبط:  اپیزود چهاردهم بازی The Last Of Us 2

در این تریلر اشاره ای به تاریخ دقیق انتشار بازی نشد اما به گفته ی کارگردان هنری این بازی، تمامی موارد گفته شده در مورد بازی Spiderman: Miles Morales که تا الان میدانیم، تنها بخش خیلی کوچکی از تواناهایی مایلز و امکانات گیم پلی بازی و داستان بازی Spiderman: Miles Morales خواهد بود.