CURSED

انتشار جدیدترین تریلر سریال تلویزیونی Cursed

یک جادوگر نوجوان به نام نیموئه در جستجوی یک شمشیر قدرتمند و باستانی با آرتور جوان روبرو می شود. برای تماشای تریلر سریال خارجی Cursed با زیرنویس چسبیده و بررسی خلاصه داستان این اثر مورد انتظار توسط نتفلیکس با فارسی شو همراه باشید.

CURSED تریلر Cursed با زیرنویس چسبیده تریلر سریال خارجی

بررسی خلاصه سریال / نیموئه، سمبل شجاعت

پس از تماشای تریلر سریال خارجی Cursed می فهمیم که شورشیان جوان نیموئه با داشتن قدرت مرموز و شمشیر افسانه ای، به همراه آرتور افسون گر در ماموریتی برای نجات مردم خود دور هم جمع می شوند. در طول سفر، نیموئه به سمبل شجاعت و شورش در برابر پالادین های وحشتناک سرخ، و پادشاه همدست آن ها، تبدیل می شود. آخرین تریلر این سریال با توجه به زمان کوتاه آن دارای گرافیک و تصویرسازی متفاوتی نسبت به سریال های دیگر نتفلیکس می باشد.

بازسازی افسانه‌ی آرتور «طلسم‌شده»، از زاویه‌ی دید شخصیت نیموئه روایت می‌شود؛ زن جوانی با استعدادهای خارق العاده که سرنوشتش تبدیل شدن به «بانوی دریاچه» است. او پس از مرگ مادرش، با «آرتور» پیوند دوستی برقرار می‌کند تا «مرلین» را پیدا کنند و شمشیر باستانی را به او بسپارند. در ادامه (تریلر) جدید سریال با زیرنویس چسبیده را از شبکه آپارات فارسی شو مشاهده کنید:

اهداف جدید نتفلیکس

نتفلیکس اهداف جدید خود را با توجه به انتشار سریال های یک سال اخیر روشن کرده است. آن ها می خواهند درام های تخیلی و حماسی ایجاد کنند که مورد علاقه مخاطبان و بینندگان در سراسر جهان قرار بگیرند. نه تنها ما از سریال درام The Witcher TV Series لذت می بریم بلکه در سال ۲۰۲۰ به دنبال پیشرفت بیشتری در این ژانر خواهیم بود. میلر در سال ۲۰۱۸ همزمان با معرفی این پروژه گفته بود: «من همیشه عاشق داستان‌های افسانه‌ای آرتور و نیموئه بوده‌ام. این پروژه آرزویی بود که به حقیقت پیوست».

داستان اصلی سریال Cursed برگرفته از چیست

Cursed سریال بعدی نتفلیکس است که بر اساس رمانی مصور با همین نام توسط تام ویلر ساخته شده است. این یک رمان برجسته برای بزرگسالان بوده و یک کتاب طنز نیست. در ابتدا، فرانک میلر و تام ویلر داستان اصلی Nimue را ایجاد کردند بدون این که بدانند چه فرمی را خواهد گرفت. تا وقتی تصمیم گرفتند رمانی بنویسند، نتفلیکس با آن ها در تماس بود. در نتیجه، نمایش و رمان همزمان شروع به توسعه کرد. تأیید شده است که Cursed برای فصل اول در ۱۰ قسمت پخش خواهد شد. امیدوارم از تماشای تریلر سریال با زیرنویس چسبیده فارسی ، لذت برده باشید. با فارسی شو همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

انتشار یک تریلر کامل

نتفلیکس درنهایت یکه تریلر کامل را از سریال Cursed منتشر کرد. این پیش نمایش که به عنوان دومین تریلر سریال معرفی شد جزئیات بیشتری از سریال را در معرض نمایش گذاشت. این تریلر نشان می دهد که Nimue با قولی که به مادرش می دهد، وظیفه دارد شمشیر نفرین شده را به مرلین بیاورد؛ اما همچنین به نظر می رسد کسی که مدعی شمشیر است کسی جز خود او نیست. این سریال، با تجسم مجدد افسانه های آرتورین، در تاریخ ۱۷ ژوئیه روی نتفلیکس خواهد رفت. شما می توانید این تریلر را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.