The Handmaid's Tale

تریلر فصل چهارم The Handmaid’s Tale : شروع انقلابی جدید علیه گیلیاد

وقتی آلودگی های زیست محیطی منجر به کاهش چشمگیر باروری می شود، ندیمه هایی جهت فرزندآوری فرمانده هان به اختیار درمی آیند. این مجموعه مسیر زندگی یکی از ندیمه‌ ها به نام جون آزبورن را دنبال می‌کند که برای فرمانده فِرِد واترفورد خدمت می‌ کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فصل چهارم سریال درام و علمی تخیلی The Handmaid’s Tale 2021 / سرگذشت ندیمه با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

فصل چهارم سریال The Handmaid's Tale

پخش فصل چهارم سریال سرگذشت ندیمه تا مِی ۲۰۲۱ عقب افتاد

سریال سرگذشت ندیمه مجموعه‌ای درام است که توسط بروس میلر (Bruce Miller) و بر اساس رمانی به همین نام از شاعر و نویسنده کانادایی، مارگارت اتوود (Margaret Atwood) ساخته شده است. داستان این مجموعه در دنیایی خیالی و بعد از دومین جنگ داخلی آمریکا روایت می‌شود؛ زمانی که کشور توسط حکومتی توتالیتر اداره می‌شود. پخش این سریال از تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ از شبکه Hulu شروع شد و هنوز هم ادامه دارد. پس از اتمام فصل سوم در تابستان گذشته، قرار بود مراحل فیلم ‌برداری و تولید فصل چهارم در ماه اسفند جلوی دوربین برود ولی مانند تمامی پروژه ‌ها، ویروس کرونا باعث تعطیلی آن پیش از آغاز شد.

در حال حاضر دولت کانادا که سریال در آن‌جا فیلم ‌برداری می ‌شود، اجازه این کار را در ایالت‌ هایی صادر کرده است، اما حتی با وجود این، تولید فیلم ‌ها و سریال ‌ها نمی ‌تواند بلافاصله از سر گرفته شود و شرکت‌های تولید فیلم و سریال با انجام برخی از کارها باید مطمئن شوند که تمامی دستور العمل‌های ایمنی و بهداشتی اعلام شده را در طول فیلم‌برداری رعایت می‌کنند. برای بررسی داستان تریلر فصل چهارم سریال درام و علمی تخیلی The Handmaid’s Tale 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات سریال درام ” The Handmaid’s Tale “

  • تاریخ اکران سریال: چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: درام – علمی تخیلی – هیجان انگیز
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی – آلمانی – یونانی
  • رده بندی سنی : TV-MA
  • مدت زمان سریال: ۶۰ دقیقه
  • تعداد قسمت ها: اعلام نشده
  • کارگردان: Bruce Miller
  • شبکه: Hulu
  • ستارگان: Elisabeth MossYvonne StrahovskiJoseph Fiennes | See full cast & crew
فصل چهارم سریال The Handmaid's Tale

سرزمینی که در آن بسیاری از زنان به بردگی جنسی درآمده ‌اند

همانطور که روایت کردیم فصل اول سریال سرگذشت ندیمه در سال ۲۰۱۷ پخش شد و مورد استقبال منتقدین و مخاطبین قرار گرفت. این سریال که ب راساس کتابی با همین نام به قلم نویسنده‌ی کانادایی، «مارگارت آتوود» ساخته شده، آینده‌ای نزدیک را به تصویر می ‌کشد که در آن رژیم مستبد مسیحی در آمریکا روی کار آمده و آزادی‌ های فردی مردم، به خصوص زنان را از آن ها سلب کرده است. هر گونه تخلف یا شورش علیه حکومت مجازات سنگینی دارد. ازدواج مجدد، طلاق، همجنس گرایی و مخصوصاً سقط جنین غیرقانونی و شایسته‌ ی مجازات سنگین است. در دنیای این سریال ما شاهد تشکیل طبقه ‌ای از زنان به نام «ندیمه ‌ها» هستیم. زنانی که توانایی باروری دارند اما حکومت از خانواده‌ شان جدایشان می‌کند تا برای خانواده ‌ی فرماندهان و مردان تراز اول جمهوری گیلیاد بچه بیاورند. در ادامه می توانید تریلر فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale را با زیرنویس فارسی چسبیده تماشا کنید. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر سریال های درام در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

منبع: imdb
یک مطلب مرتبط:  پایان انتظار برای اکران فیلم The New Mutants