تریلر فیلم The Old Guard

تو باید بدونی، کشتن ما راحت نیست! اکشن The Old Guard 2020

اخبار و اکشن تریلر فیلم The Old Guard 2020 ما را به یاد هنرنمایی شارلیز ترون در فیلم Atomic Blonde می اندازد. هرچند در اثر جدید ترون، قرار است او را در نقش یک مزدور فناناپذیر ببینیم. خبر بهتر برای علاقمندان به اکشن های شارلیز ترون، این است که کمتر از دو ماه به اکران آن باقیست. برای آشنایی با سکانس های خارق العاده این فیلم اکشن هیجان انگیز با زیرنویس اختصاصی، پیش درآمد اثر The Old Guard 2020 را با فارسی شو تماشا کنید.

تریلر فیلم The Old Guard 2020 یک اکشن هیجان انگیز گروهی فناناپذیر با رهبری شارلیز ترون.

خلاصه و نگاهی به تریلر فیلم The Old Guard 2020

در دیدار نیل با اندی رهبر گروهی که مبارزانی فناناپذیر دارد، اندی در مورد مهارتهای خیلی نادر تیمش و نیل صحبت می کند. قدرتی که باعث می شود آن ها کشته نشوند. همان طور که در زیرنویس تریلر این فیلم اکشن و هیجان انگیز می بینیم این قدرت باعث می شود افراد تیم در باران تیراندازی کشته نشوند یا زخم روی بازوی نیل به سرعت بهبود یابد. اکنون این تیم مخفی که قرن ها برای محافظت از دنیا تلاش کرده، با تهدید افرادی مواجه می شود. آن ها قصد دارند از این قدرت برتر تیم استفاده کنند. همچنان که تیم در حال مبارزه با این افراد است، در نظر دارند نیل را بعنوان آخرین عضو گروه استخدام کنند.

تاریخ انتشار۲۰ تیر ماه ۹۹
مدت زمان فیلم۱۲۶ دقیقه
ژانراکشن، تخیلی، ماجرایی
کشورایالات متحده
زبانانگلیسی
کارگردانGina Prince-Bythewood
ستارگان Charlize Theron, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling

روند ساخت فیلم The Old Guard 2020

در مارس ۲۰۱۷ اسکای دنس مدیا حقوق اقتباس از کمیک قدیمی که گرگ روکا آن را نوشته و لالندرو فرناندز به تصویر کشیده بود، برای فیلم دریافت کرد.در ژوئیه ۲۰۱۸ آنها پرنس بیتوود را به عنوان کارگردان، روکا با اقتباس از کتابش به عنوان فیلمنامه نویس و دیوید الیسون، دانا گلدبرگ و دون گرنگر را برای تولید برگزیدند. در مارس ۲۰۱۹ نتفلیکس، حقوق جهانی این فیلم را به دست آورد. شارلز ترون به فیلم پیوست و با A.J. Dix، beth kono، مارک اوانس، دیوید الیسون ، دانا گلدبرگ و دون گرانگر، آن را تولید خواهد کرد.