تریلر فیلم The King Of Staten Island

تریلر فیلم کمدی The King Of Staten Island

The King Of Staten Island یک کمدی آمریکایی به کارگردانی Judd Apatow، از فیلمنامه ای از Apatow، Pete Davidson و Dave Sirus است. داستان جوانی را روایت می کند که تصمیم می گیرد به آرزوی خود یعنی هنرمند خالکوبی شدن، برسد. در ادامه می توانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی چسبیده از فارسی شو تماشا کنید.

تریلر فیلم کمدی The King Of Staten Island با زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه فیلم

در فیلم The King Of Staten Island اسکات از زمانی که پدر آتشنشانش در هفت سالگی او درگذشت، پیشرفتش متوقف شد. وقتی خواهر کوچکش به کالج می رود اسکات که اکنون در اواسط بیست سالگی است روزهای خود را با کشیدن ماری جوانا و ولگردی با دوستانش می گذراند. او آرزو دارد یک هنرمند خالکوبی شود اما هرگز کاری در این مورد انجام نمی دهد. وقتی مادر اسکات با آتشنشانی به نام ری دوست شد اتفاقاتی رخ داد که اسکات را مجبور کرد با اندوهش مقابله و شروع به پیشرفت در زندگی کند.

روند ساخت فیلم The King Of Staten Island

در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ اعلام شد که Universal Pictures در حال تولید فیلمی به کارگردانی Judd Apatow و به بازیگری Pete Davidson است. قرار بود فیلم توسط Apatow ،Davidson و Dave Sirus نوشته و توسط  Apatow و Sirus تهیه شود. Davidson اولین بار زمانی که نقش کومئو در Trainwreck را بازی می کرد مورد توجه Apatow قرار گرفت.

مشاهده تریلر کامل و بدون سانسور در کانال یوتیوب فارسی شو

یک مطلب مرتبط:  تریلر The Umbrella Academy Season 2 ، به دهه 1960 دالاس خوش آمدید

ارتباط جالب داستان فیلم با زندگی واقعی نقش اصلی فیلم

جالب است بدانید Davidson که در پادشاه جزیره استاتن یک پدر آتشنشان دارد که به طرز فجیعی درگذشته است، در زندگی واقعی اش نیز چنین اتفاقی برای پدرش افتاده. آپاتو می گوید: “پیت دیویدسن اهل جزیره استاتن است. پدرش مامور آتش نشانی بود که در تاریخ ۹/۱۱ جان خود را از دست داد. یکی از اولین سوالات ما این بود که این فیلم چطور می تواند یک شرح حال باشد؟ و تصمیم گرفتیم که کاملا یک اثر داستانی باشد. اما این داستان یک فرض از زندگی پیت است که اگر کمدین نبود و رویای هنرمند خالکوبی شدن را دنبال میکرد.” همچنین چند سال پیش پیت دیویدسن که مشغول کار در برنامه Saturday Night Live بود به دلیل بیماری روانی به استراحت رفت. بعد از اینکه تشخیص داده شد مصرف ماری جوانا علائمش را وخیم تر کرده آن را ترک کرد. سپس مجددا در فصل ۴۲ این نمایش حضور یافت.

امیدواریم از دیدن تریلر کمدی The King Of Staten Island با زیرنویس چسبیده فارسی از فارسی شو و کسب اطلاعات در مورد این فیلم لذت برده باشید.

یک مطلب مرتبط:  تریلر The Wolf of Snow Hollow : یک گرگینه، قاتل زنجیره ای شهری کوچک