تریلر فیلم CHAKRA 2020 ، اکشنی از سرزمین جنوب هند

چاکرا / CHAKRA 2020 یک فیلم اکشن و درام تامیل (هندی) است که توسط آناندان ام اس ساخته و کارگردانی شده است. ویشال کریشنا، رجینا کاساندرا، شادادا سرینات در نقش های اصلی بازی می کنند؛ با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم CHAKRA 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

تریلر فیلم هندی Chakra 2020 با زیرنویس فارسی

تعقیب و گریزی هیجان انگیز در خیابان های هند

ویشال کریشنا بازیگر نوظهور هندی که نقش چاندرو را در فیلم CHAKRA 2020 بازی می کند به همراه همکارش باید به دنبال سرنخ هایی از سرقت های مختلف که گاها همزمان انجام شده است، باشند. مجرم باهوش داستان که چندین سرقت هوشمندانه انجام داده است خود را به وسیله ی نقاب پوشانده و سعی در به هم ریختن شهر دارد و افسران پلیس باید به سرعت متوجه شوند او به دنبال چیست. در ادامه برای بررسی داستان فیلم CHAKRA 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

بررسی داستان فیلم CHAKRA 2020 / نقش اول و کارگردانی

این اثر اولین فیلم به کارگردانی MS Anandan، دارای صحنه های اکشنی است که مختص این سبک فیلم در این منطقه می باشد. ویشال کریشنا بازیگر اهل جنوب هند که در این فیلم نقش اصلی را بازی می کند، در چند سال اخیر توانسته است به طرفداران خود اضافه کند و بیشتر در سینما دیده شود. از فیلم های معروف این شخصیت می توان به Thupparivaalan 2020, Action 2019, Sandakozhi 2 2018 و Khel Power Ka 2016 اشاره کرد. با فارسی شو همراه باشید و نظرات خود را در مورد این فیلم برای ما ارسال کنید.

منبع: imdb - filmibeat - moviekoop