داستان و تریلر فیلم Homemade با زیرنویس چسبیده فارسی

تریلر فیلم Homemade: کریستن استورات در قرنطینه

در حالی که به خاطر شیوع ویروس COVID-19 به خانه محدود شده ایم، کارگردانان این فیلم از فرصت استفاده کرده و مجموعه ای متشکل از فیلم های کوتاه را با موضوع قرنطینه در خانه از سراسر دنیا فراهم آورده اند. جهت تماشای داستان و تریلر فیلم Homemade با زیرنویس چسبیده فارسی، با فارسی شو همراه شوید.

داستان و تریلر فیلم Homemade با زیرنویس چسبیده فارسی

خلاصه فیلم Homemade

فیلم “خانگی” گلچینی از فیلم های کوتاه است که توسط کارگردان شیلیایی Pablo Larraín و برادرش Juan de Dios Larraín به تهیه کنندگی Lorenzo Mieli ایتالیایی ساخته شده است. آنها برای این فیلم از ۱۷ فیلم ساز در نقاط مختلف جهان -از جمله خودشان- دعوت کردند تا فیلم کوتاهی با موضوع قرنطینه درست کنند. برخی فیلم سازان با امکانات محدود و تنها از طریق گوشی هوشمند، فیلمبرداری و ضبط داستانشان را انجام دادند و برخی از دوربین های حرفه ای، صداگذاری، پهپاد و دعوت از بازیگران معروف برای ساخت فیلم کوتاه خود استفاده کردند.

سباستین اسکیپر با حضور خودش فیلمی در مورد همزاد، به سبک تیک توک ساخته است. پائولو سورنتینو داستانی عاشقانه بین پاپ و ملکه را به نمایش گذاشته. او با استفاده از عروسک های کوچکی آنها را نشان می دهد که بر سر اینکه چه فیلمی را در نتفلیکس تماشا کنند با هم بحث دارند. ناتالیا بریستن در مکزیکو سیتی دختر خود را تنها در دنیا به تصویر می کشد. دیوید مکنزی در گلسگو مطالعه ای هوشمندانه و خلاقانه بر روی خانواده خود انجام داده است.

آنا لیلی در لس آنجلس از پهپاد برای دنبال کردن دختر دوچرخه سواری که در خیابان های خلوت رکاب می زند استفاده کرده است. سباستین لیلو ویدئویی موزیکال در مورد ” خودت باش” ارائه داده است. کریستن استوارت فیلمی از خود نشان می دهد که به خاطر بی خوابی و بی حوصلگی، به تدریج کلافه و عصبانی می شود. گیلن هال یک داستان بلند پروازانه با حضور شوهرش ساخته که در آن یک مرد منزوی پی میبرد که این ویروس در حال اثر گذاشتن بر قوانین فیزیک است.

جمع بندی

باید دید آیا هدف این فیلم نشان دادن سختی های زندگی مردم عادی در شرایط قرنطینه است یا صرفا برداشتی فانتزی و سرگرم کننده از قرنطینه و شرایط پیش آمده ناشی از انتشار ویروس کرونا است. به هر حال در نوع خود ایده جالب و جسورانه ای به نظر می رسد. هم اکنون می توانید داستان و تریلر فیلم Homemade را با زیرنویس چسبیده فارسی اختصاصی در لینک زیر، در آپارات یا یوتیوب تماشا کنید:

مشاهده کامل تریلر در یوتیوب

مشخصات فیلم Homemade

منبع: The Guardian