Minari

تریلر فیلم تحسین‌شده و مدعی اسکار Minari

داستان “میناری” در مورد یک خانواده‌ی کره‌ای-آمریکایی است که به مزرعه‌ی کوچکی در آرکانزاس نقل مکان می‌کند تا “رؤیای آمریکایی” خودش را تحقق بخشد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام Minari 2020 / میناری با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

تریلر فیلم Minari

یک مرد باید جای خود را در جهان پیدا کند، جایی که بتواند مفید باشد

میناری یک فیلم درام آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی لی آیزاک چونگ در سال ۲۰۲۰ است. میناری داستانی را تعریف کرد که قبلاً نشنیده بودیم. این احتمالاً به این دلیل است که توسط لی آیزاک چونگ نوشته شده و زندگی شخصی او به راحتی در دیوید به تصویر کشیده شده است. این فیلم داستانی در مورد یک خانواده جوان کره ای است که برای شروع کار به آرکانزاس نقل مکان می کند. بر خلاف بیشتر داستان های مهاجران آمریکایی، این فیلم در مورد مقاومت یک خانواده است. نکته ی قابل توجه در این فیلم این است که شما نمی توانید به درستی اتفاقات را حدس بزنید. برای بررسی داستان فیلم درام Minari 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم درام Minari

نمره ی مثبت به شاهکار فیلم نامه ی “میناری”

در تریلر فیلم Minari می بینیم که والدین مهربان جیکوب و مونیکا در حالی که با زندگی در مناطق روستایی آمریکا، با مناظر شبانگاهی شگفت انگیز و عناصر نابخشودنی سازگار می شوند، برای تأمین هزینه های فرزندان خود دچار مشکلات فراوانی خواهند شد. اما هیچ کدام قصد ندارند دست از تلاش برای تحقق رویاهای خود بردارند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

تریلر فیلم Minari
منبع: imdb - a24films