The outpost 2020

روایت یک عملیات جنگی در افغانستان با تریلر فیلم حماسی The Outpost 2020

فیلم های جنگی چه در مورد جنگ روایت کنند، چه در مورد سیاست، همیشه باعث می شوند حضور خود را در آن جا حس کنید. اگر این فیلم ها دارای داستانی واقعی نیز باشند شما را به سفر زمان در تاریخ می برند. تریلر به نمایش درآمده از The Outpost اثریست شامل موارد گفته شده بالا خواهد شد. از آن جایی که که اغلب عناصر رئال فیلم را تحت تأثیر قرار داده، می توان انتظار داشت که صحنه های فانتزی زیادی را به چشم نبینیم. هم اکنون می توانید تریلر فیلم جدید ( The Outpost 2020 ) با زیرنویس چسبیده ، در کانال آپارات یا یوتیوب فارسی شو تماشا کنید و ترجمه اختصاصی خلاصه رسمی داستان و اطلاعات منتشر شده از این اثر را در ادامه این متن بخوانید.

تریلر فیلم با زیرنویس فارسی چسبیده،  تریلر فیلم The Outpost 2020

خلاصه تریلر فیلم درام/اکشن The Outpost 2020

براساس کتاب غیر داستانی Outpost An Untold Story of Valor American 2012، که به تفصیل وقایع نبرد کامدیش در افغانستان می پردازد، ما پنجاه و سه سرباز آمریکایی را دنبال می کنیم که در مقابل نیرویی از چهارصد شورشی طالبان از یک پاسگاه فقط چهارده مایل دورتر فعالیت می کنند و همانطور که در تریلر فیلم با زیرنویس چسبیده پایین نشان میدهد، بیشتر تمرکز این اثر بر روی تیم کوچکی از سربازان آمریکاییست که قرار است علیه صدها مبارز طالبان در افغانستان بجنگند. البته سکانس های اولیه تریلر فیلم The Outpost 2020 ، این واقعیت را نشان میدهد که قرار نیست صرفا با سکانس های اکشن و جنگی در میدان نبرد طرف باشیم، بلکه قرار است به بررسی شرایط روحی شخصیت های اصلی فیلم در ابتدا و پایان عملیاتشان پرداخته شود و حالتی انتقادی به دخالت های بی معنی آمریکا و آثار آن در روح و روان سربازان این کشور به خود بگیرد.

در وخیم ترین شرایط، هر ثانیه اهمیت دارد، همان طور که برای درام جنگی The Outpost 2020 این خصلت نیز وجود دارد.

براساس وقایع گزارش شده، در این جنگ نظامی، یک واحد کوچک از سربازان آمریکایی، به تنهایی در اردوگاه کیتینگ از راه دور، واقع در اعماق دره ای در کوه های افغانستان، نبردهایی را برای دفاع در برابر نیروی مبارز طالبان در یک حمله هماهنگ انجام می دهند . نبرد کامدیش همان طور که مشخص شد خونین ترین درگیری آمریکایی ها از جنگ افغانستان در سال ۲۰۰۹ بود و Bravo Troop 3 61 CAV به یکی از بارزترین واحدهای درگیری ۱۹ ساله تبدیل شد.

تاریخ اثر:۱۲ تیر ماه ۹۹
تاریخ انتشار تریلر:۲ خرداد ماه ۹۹
مدت زمان فیلم:۱۲۲ دقیقه
ژانر:جنگی ، درام ، تاریخی
کشور:آمریکا، بلغارستان
زبان:انگلیسی
IMDB:____
کارگردان:Rod Lurie
ستارگان:Orlando BloomScott EastwoodCaleb Landry Jones, Jacob Scipio, Milo Gibson

Screen Media Film / شرکت توزیع کننده فیلم The Outpost 2020

Screen Media Films یک شرکت مستقل آمریکایی کانادایی است که در سال ۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ تاسیس شد. این شرکت توزیع کننده بین المللی سریال ها و فیلم های تلویزیونی است و دارای مجوز محتوا از طریق تئاتر، فیلم خانگی، تلویزیون کابلی و پولی، و اشتراک و تبلیغات ویدیویی بر روی سیستم عامل هاست. در سال ۲۰۰۸ به توزیع فیلم ها در شبکه نمایش خانگی پرداخت. با داشتن یکی از بزرگترین کتابخانه های مستقل از سرگرمی های فیلم برداری شده در جهان و توافق نامه های مجوز در همه اشکال رسانه، قابلیت توزیع مستقیم در همه ی کشورها را امکان پذیر می کند. از جمله فیلم های این شرکت می توان به Young Ones Bel Canto, Memory: The Origins of Alien , Alex of Venice و … اشاره کرد. امیدواریم از زیرنویس فارسی چسبیده تریلر این اثر راضی باشید و نظرات خود را در مورد این سینمایی جدید با ما درمیان بگذارید.