A Babysitter's Guide to Monster Hunting

انتشار تریلر A Babysitter’s Guide to Monster Hunting

یک پرستار کودک برای نجات کودکی که توسط هیولاها ربوده شده است، ماموریت خود را آغاز می کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم کمدی و فانتزی A Babysitter’s Guide to Monster Hunting 2020 / راهنمای پرستار بچه برای شکار هیولا با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

A Babysitter's Guide to Monster Hunting داستان فیلم A Babysitter's Guide to Monster Hunting

آیا هیولاها در زیر تخت خوابمان واقعاً وجود دارند؟

فیلم ” راهنمای پرستار بچه برای شکار هیولا ” براساس سه گانه کتابب به همین نام نوشته جو بالارینی که فیلمنامه را نیز نگاشته، ساخته شده است. ابتدا Walden Media و Montecito Pictures حقوق این فیلم را از آن خود کرده بودند اما برای پخش فیلم با Netflix همکاری کردند. یک دانش آموز دبیرستانی که توسط یک انجمن مخفی پرستار کودک استخدام شده، برای نجات پسری که در چنگ هیولاهای خواب قرار گرفته، وارد جنگ با آن ها می شود. داستان سه گانه کتاب درباره ی هیولاهایی است که نمایش قهرمان داستان ما را به عنوان یک پرستار کودک مختل می کند. برای بررسی داستان فیلم کمدی و خانوادگی A Babysitter’s Guide to Monster Hunting 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم ” راهنمای پرستار بچه برای شکار هیولا “

  • تاریخ انتشار فیلم: چهارشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۹
  • تاریخ انتشار تریلر: ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: کمدی – خانوادگی – فانتزی
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • مدت زمان فیلم: ۹۴ دقیقه
  • کارگردان: Rachel Talalay
  • نویسنده: Joe Ballarini
  • ستارگان: Tom FeltonIndya MooreOona Laurence | See full cast & crew 

پرستارهای کودکی که در آخرالزمان ناجی بچه ها می شوند

آخرین بچه های روی زمین در این فیلم جدید و خنده دار با جامعه مخفی پرستار های بچه ای آشنا می شوند که آن ها را از هیولاهایی که واقعاً زیر تخت آنها زندگی می کنند محافظت می کنند! این کتاب یا به عبارتی فیلم A Babysitter’s Guide to Monster Hunting در مورد یک جامعه کاملاً مخفی پرستارهای کودک است که از هزاران سال پیش وجود داشته. داستان از آن جا شروع می شود که کِلی فارجسون دبیرستانی با اکراه موافقت می کند که پرستاری جیکوب زلمن را انجام دهد. متأسفانه ، جیکوب توسط Boogeyman و گروه هیولاهایش در حالی که تحت مراقبت کِلی بود، ربوده می شود. سپس کِلی برای نجات جیکوب و در نهایت نجات جهان با پرستار بچه ها همکاری می کند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

داستان فیلم A Babysitter's Guide to Monster Hunting
منبع: netflix - whats-on-netflix