After We Collided

تریلر After We Fell : تشکیل رابطه ای جدید پس از آشتی تسا و هاردین

در سری سوم این چندگانه، تسا و هاردین پس از جدایی کوتاه در فیلم After We Colliding، سطح جدیدی از روابط خود را شروع می کنند. مطمئناً، آن ها زمان زیادی را برای جبران اتفاقات از دست داده اند، اما همه چیز در رابطه ی آن ها حتی پس از آن آشتی بزرگ، هنوز سخت است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و عاشقانه After We Fell 2021 / افتر ۳ با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

After We Fell

انتظار برای قسمت سوم فیلتر “افتر” به پایان رسید

” افتر ۳ ” نام چندگانه ی فیلمی آمریکایی الهان گرفته از رمان های آنا تاد در سال ۲۰۲۱ است. جای تعجب ندارد که طرفداران این فیلمدر انتظار سری چهارم آن باشند. کارگردانی قسمت سوم این فیلم به عهده ی کستیل لاندن کارگردان فیلم درام و مهیج Fear of Rain (تماشای تریلر فیلم Fear of Rain) می باشد. در سری سومی ینی After We Fell، زندگی تسا از هم پاشیده می‌شود. هیچ چیز آن طور که فکر می‌کرده پیش نمی ‌رود و دوستان و خانواده ‌اش آن گونه که انتظار داشته، نیستند. تنها کسی که به او تکیه کرده، هاردین است اما وقتی متوجه راز او می ‌شود، بسیار خشمگین می ‌شود. فیلم اول موفق شد با بودجه ۱۴ میلیونی‌اش، ۷۰ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد. برای بررسی داستان فیلم درام و عاشقانه After We Fell 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم درام ” After We Fell “

احتمالا ساخت دو قسمت دیگر از فیلم وجود دارد

از آن جایی که خوشبختانه دو کتاب دیگر در این مجموعه وجود دارد، بنابراین داستان هنوز کاملاً تمام نشده است. در فیلم After We Fell ، تسا و هاردین پس از جدایی کوتاه در After We Colliding، سطح جدیدی از روابط خود را شروع می کنند. مطمئناً، آنها وقت زیادی را از دست داده اند. چه اتفاقی برای زوج مورد علاقه ما خواهد افتاد؟ باید منتظر بمانیم تا متوجه شویم!

هنوز تاریخ اکران فیلم اعلام نشده است. اما کارگردان فیلم، کاستیل لندون ، خبر جدیدی را ارائه داد و تأیید کرد که این فیلم در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. بنابراین طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند تا بفهمند که بقیه داستان عشق تسا و هاردین چه خواهد شد. کمپانی Voltage اکران خارجی هر دو فیلم اول After را برعهده داشته است. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های درام در فارسی شو

After We Fell
منبع: republicworld - imdb