Bombay Rose

تریلر Bombay Rose : عاشقانه ای زیبا در خیابان های بمبئی

در این انیمیشن ما شاهد تلاش “سلیم” و “کاملا” برای رسیدن به عشق یکدیگر در شهر زیبای و آشفت هی بمبئی هستیم. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر انیمیشن و کارتون عاشقانه Bombay Rose 2020 / رز بمبئی با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Bombay Rose

عشق واقعی مرزهای ایمان را شکست می دهد

درنهایت نتفلیکس حق انیمیشن رز بمبئی، به کارگردانی Gitanjali Rao را به دست آورد. این انیمیشن جذاب و موضوعی، شخصیت های متعددی را دنبال می کند که هر یک از آن ها با یک گل سرخ در ارتباط هستند. گل سرخی که چند داستان عاشقانه را به هم متصل می کند. داستان و حرکات سرشار از صدای اغواکننده، رنگ و احساسات است. سمفونی شهر، اشتیاق، دلبستگی های فراوان، سکانس های دراماتیک، خشم زننده و پر هیاهوی خیابان ها، همه بخشی از رز بمبئی را شکل می دهند.

گیتانجی رائو با الهام از وقایع حقیقی و تجربیات چندین ساله ی خود، شهرهای هند را بهم می پیوندد؛ یک گل فروش آوازخوان در حالی که رویای عاشقانه ای در سر دارد، در حال ساخت حلقه ی گل است. یک دختر کوچک با پسر ناشنوای یتیمی که کار خود را از دست داده دوست می شود. یک معلم انگلیسی برای شوهر پیر خود غذا درست می کند. و یک جوان مسلمان که معتقد است عشق واقعی مرزهای ایمان را شکست می دهد. این داستان ها و داستان های دیگر توسط یک گل سرخ واحد به هم متصل می شوند. برای بررسی داستان انیمیشن عاشقانه و درام Bombay Rose 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

یک مطلب مرتبط:  تریلر Oxygen : ماجرای مرموز حبس شدن زنی در یک محفظه

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات انیمیشن عاشقانه ” Bombay Rose “

گل سرخی که اتصال دهنده ی چندین رابطه است

تصاویر رز بمبئی با بهره گیری از هنرهای محلی و ملودرام بالیوود، باعث می شود مناظر شهری ناگهان در مقابل چشمان ما شکوفا شوند. گرچه با اندیشه در مضامین سنگین فقر، فساد و مهاجرت فرو می رود، اما نگاه و جلوه های صوتی فیلم ما را با ریتم های منحصر به فرد خود و ظرفیت مسحورکننده ای برای تار شدن زمان و مکان، واقعیت و خیال، انسان و حیوان فریب می دهد.

Bombay Rose

“رز بمبئی” شرح مبارزات افرادی است که از شهرهای کوچک به بمبئی مهاجرت می کنند. رائو در بیانیه ای گفت: “زندگی برای بیشتر ساکنان خیابان در بمبئی یک مبارزه روزمره برای بقا است. غرق در محرومیت، بی خانمانی و فاقد حقوق اولیه انسانی که باعث می شود مردم برای فراموشی واقعیت ها به سینماها فرار می کنند. بالیوود، برای چند ساعت، این تخیل را ارائه می دهد. اما وقتی همان تخیل شروع به تأثیرگذاری و جایگزینی واقعیت می کند ، تعادل از بین می رود.” برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: imdb - deadline