books of blood

انتشار تریلر Books of Blood

سفر به قلمرو ای ناشناخته و ممنوع از طریق سه داستان آشفته و درهم. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و ترسناک Books of Blood 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

books of blood

مجموعه ای از سری داستان های ترسناک

این فیلم شبکه Hulu بر اساس کتابی با همین نام نوشته Clive Barker ساخته شده است. مجموعه ای از سری داستان های ترسناک که توسط نویسنده انگلیسی Clive Barker در سال ۱۹۸۴ و ۱۹۸۵ نوشته شده است. در مجموع کلایو بارکر شش جلد کتاب را به تحریر درآورده است. اگرچه بدون شک داستان ها ترسناک هستند، اما مانند بسیاری از کارهای بارکر، او مضامین فانتزی را نیز در هم می آمیزد. داستان های ناخوشایند تیره و تار همیشه در یک محیط معاصر اتفاق می افتد که معمولاً شامل افراد روزمره ای است که درگیر اتفاقات ترسناک یا مرموز می شوند. بارکر اظهار داشت که الهام بخش کتاب های خون هنگامی بود که فهمید که مجموعه داستان ترسناک نیازی به مضامین با جزئیات زیاد، لحن ثابت یا محدودیت ندارد. این داستان ها می توانند دارای طنز و یا فانتزی باشند. برای بررسی داستان فیلم ترسناک و علمی تخیلی Books of Blood 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم Books of Blood

فیلمی با مضامین متفاوت از ژانر وحشت

کلایو بارکر، نویسنده‌ای است که در دهه ۸۰ میلادی با کتاب Books of Blood ژانر وحشت را زنده کرد. ۶ کتابی که شامل داستان‌های کوتاهی می‌شد، آنقدر جذاب و گیرا بودند که استفن کینگ آن‌ها را “آینده ژانر وحشت” خواند. حال ما می توانیم به زودی این داستان‌های دهشتناک را از شبکه ی Hulu تماشا کنیم. این شبکه وعده ی یک فیلم هیجان انگیز و مخاطب پسنده را به ببینندگان داده است. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

books of blood
منبع: imdb - rottentomatoes