cherry

تریلر Cherry : اولین تریلر فیلم “گیلاس” برادران روسو منتشر شد

یک پزشک ارتشی که از اختلال استرسی پس از آسیب روانی رنج می برد، به مواد مخدر روی آورده و اعتیادش باعث می شود که بدهی زیادی بالا بیاورد. او برای پرداخت بدهی هایش پیوسته از بانک دزدی می کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم جنایی و درام Cherry 2021 / گیلاس با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

فیلم Cherry

پسری که پس از طرد شدن از سوی عشق زندگی اش، به ارتش روی می آورد

گیلاس یک فیلم درام و جنایی آمریکایی به کارگردانی جو و آنتونی روسو براساس رمانی به همین نام توسط نیکو واکر در سال ۲۰۲۱ است. این دو، کارگردانان «انتقام‌جویان: آخر بازی»، پرفروش ‌ترین فیلم تاریخ سینما در سال ۲۰۲۱ با «گیلاس» به درام‌های غیر-ابرقهرمانی بازگشته‌ اند. برادران روسو، «تام هالند» را که در گذشته با او سابقه ی همکاری داشتند را انتخاب کرده‌اند. تام هالند در این فیلم نقش مرد جوانی را بازی می‌کند که پس از طرد شدن از سوی عشق زندگی ‌اش (دوست دخترش)، می‌خواهد به ارتش بپیوندد اما پس از مدتی دختر باز می‌ گردد و اعلام می کند که اشتباه کرده است. او پس از عضویت در ارتش، به عراق منتقل می شود و خشونتی را نظاره می کند که هیچ کس در زندگی ‌اش نباید تجربه کند. هالند پس از بازگشت دچار مشکل روانی شده و به مصرف داروی روانی روی می‌آورد، اما خیلی رود کار او و همسرش به مصرف هروئین و سپس دزدی از بانک برای پرداخت بدهی ها و خرید مواد می‌کشد. برای بررسی داستان فیلم جنایی و درام Cherry 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم جنایی ” Cherry “

۶ فیلم در یک فیلم، ساخته ی برادران روسو / به همراه تیزر فیلم

آنتونی روسو گفت: “ما در مورد این پروژه به عنوان یک فیلم حماسی فکر می کنیم، و این سفر زندگی یک شخص عادی است.” آنها گیلاس را شش فیلم در یک فیلم توصیف کرده اند که از اواسط سال ۲۰۰۰ تا به امروز گسترش یافته است. جو روسو گفت: “او طی یک دوره ۱۵ ساله مسافت زیادی را طی می کند.” “این فیلم که به شش فصل تقسیم شده است، بازتاب دوره های مختلف را در خود دارد. واقع گرایی، پوچ گرایی، ترس، انزوا، خامی و پختگی، و بحران. در «گیلاس» به نویسندگی برادران روسو و «جسیکا گلدبرگ»، «کلی برگلاند»، «جک رینور»، «فارست گودلاک»، «جف والبرگ»، «مایکل گاندولفینی»، «کایل هاروی» و «توماس لنون» هم نقش‌آفرینی کرده‌اند. «کیارا براو» نقش همسر جوان واکر را بازی می‌کند. «گیلاس» قرار است ۲۶ فوریه به صورت محدود در سالن‌های سینما اکران شود و از ۱۲ مارس به اپل تی‌وی+ برود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

فیلم Cherry
منبع: imdb