Chucky

تریلر Chucky 2021 : چاکی در قالب سریال ترسناک باز می گردد

پس از این که عروسکی قدیمی به حراجی شهری آمریکایی می رسد، یک شهر آرام، به هرج و مرج کشیده می شود که این باعث می شود دشمن ها و متحدان گذشته ی چاکی از راه برسند. برای تماشای تریلر قسمت جدید سریال خارجی ۲۰۲۱ Chucky با زیرنویس چسبیده و بررسی خلاصه داستان این اثر مورد انتظار فارسی شو همراه باشید.

Chucky 2021 تریلر قسمت جدید سریال چاکی

ادامه ی روند قتل های سریالی عروسک قاتل!

سال قبل بود که تولید و تدوین سریال تلویزیونی Chucky 2021 / چاکی به پایان رسید. در حال حاضر همه منتظر پخش این سریال و عروسک قاتل هستند. دان مانسینی پس از پخش تریلر سریال Chucky خاطرنشان کرد که قسمت های آن در سال ۲۰۲۱ از شبکه های USA و Syfy پخش خواهند شد. متاسفانه هنوز از جزییات کامل خبری نداریم و باید منتظر تریلرها و اخبار بعدی در مورد این سریال باشیم ولی چیزی که به نظر می رسد این است که آخرین قسمت از این سریال باید ترسناک تر و هیجان انگیزتر از قسمت های قبل باشد. در ادامه تریلر قسمت جدید سریال خارجی چاکی را در فارسی شو مشاهده کنید:

مشخصات سریال Chucky 2021 / چاکی

  • تاریخ انتشار سریال: سال ۲۰۲۱
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: ترسناک – دلهره آور
  • کشور سازنده / زبان: آمریکا – انگلیسی
  • تعداد قسمت ها: نامشخص
  • مدت زمان هر قسمت: اعلام نشده
  • تهیه کننده: David Kirschner
  • ستارگان: Brad DourifJennifer Tilly

معرفی شخصیت های جدید در سریال چاکی

علاوه بر معرفی شخصیت های جدید در آخرین سری، تقریبا به پرسش های قدیمی در مورد زندگی عروسک قاتل پاسخ داده می شود. در این سریال همچنین هم دست چاکی در نقش تیفانی ولنتاین باز خواهد گشت. حال باید منتظر باشیم تا جدال بین این عروسک و دشمنان از راه رسیده را به تماشا بنشینیم.

مروری بر سری های گذشته

سری مجموعه های Chucky یا به عبارتی بازی بچه گانه، داستان عروسکی به همین نام را روایت می کند که توسط روح قاتلی تسخیر شده و حالا این عروسک مشغول انجام قتل های زنجیره ای است. اولین سری از این مجموعه سال ۱۹۸۸ اکران شد و انتقادهای مثبتی را به خود اختصاص داد و این باعث شد که قسمت های بعد نیز ساخته شود. آخرین قسمت این سریال ترسناک فیلم Child’s Play بود. در این فیلم بازیگرانی چون گابریل بیتمن، مارک همیل، آبری پلازا، برایان تایری هنری، تیم ماتسون، مارلون کازادی، بئاتریس کیتسوس و … حضور داشته ‌اند. این فیلم با بودجه ی ۱۰ میلیون دلاری، فروشی ۴۵ میلیون دلاری به ثبت رساند. در سال ۱۹۹۹، شخصیت چاکی نامزد دریافت جایزه MTV Movie Best Villain شد. با فارسی شو همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: imdb