Dreamland

تریلر Dreamland : “مارگو رابی” در نقش سارق بانک

وقتی “فین کول” که رؤیای گریز از شهر کوچکی در تگزاس را دارد با شخصیت رابی برخورد می‌کند، سر دو راهی تحویل او و دریافت جایزه، و عشق قرار می‌گیرد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و هیجان انگیز Dreamland / سرزمین رویایی با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

تریلر فیلم Dreamland

عشق بهتر است یا ثروت؛ رویایی که از یاد می رود …

سرزمین رویایی یک فیلم هیجان انگیز و درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی مایلز جوریس-پیرافیت از فیلمنامه نیکلاس زوارت است. در این فیلم مارگو رابی، فین کول، گرت هدلوند، تراویس فیمل، کری کاندون، داربی کمپ و لولا کیرک بازی می کنند. داستانی از دوران افسردگی که با تمام عاشقانه هایش روایت می شود، “سرزمین رویایی” مایلز جوریس-پیرافیت یک فیلم افسانه ای و آشناست؛ یک فیلم زیبای فرار بدون پول که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. شما ممکن است شبیه به این داستان را بارها قبلاً شنیده یا دیده باشید؛ اما کارگردانی رسا و برجسته جوریس-پیرافیت و قدرت اراده بسیار زیاد مارگو رابی کافی ست تا بهترین لحظات را اهدا کند. برای بررسی داستان فیلم هیجان انگیز Dreamland 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم درام Dreamland

بارش باران در شهری که هرگز باران نمی بارد

این داستان دو نفر است که به دنبال یافتن زیبایی در دنیای زشت و ناامید هستند و دیدن اینکه چگونه آنها آن را در یکدیگر پیدا می کنند بسیار هیجان انگیز است. نور پردازی عجیب و برش های واضح کارگردان، فیلم را پر انرژی تر نشان می دهد. داشتن یک چشم تیزبین خوب است، اما Joris-Peyrafitte دید واقعی دارد. شما می توانید آن را در صداقت جلوه های گاه به گاه فیلم مشاهده کنید. Dreamland اکتبر سال ۲۰۱۷ فیلمبرداری شد و بهار سال ۲۰۱۹ در جشنواره‌ی ترایبکا روی پرده رفت. این فیلم اکنون از ۱۱ نقد، امتیاز ۸۲ درصد را دریافت کرده است. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

تریلر فیلم Dreamland
منبع: imdb - wikipedia