fear of rain

تریلر Fear of Rain : پیچیدگی واقعیات و توهمات یک دختر اسکیزوفرنی

این فیلم داستان دختری جوان را روایت می‌کند که مبتلا به اسکیزوفرنی است. او خیلی زود به گمان این که همسایه‌اش یک دختربچه را ربوده است، دچار توهمات وحشتناکی می‌شود. اما تنها کسی که در این شرایط او را باور دارد پسری به‌ نام کالب است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم ترسناک و هیجان انگیز Fear of Rain 2021 / ترس رین با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

fear of rain

تلاش های بیهوده یک دختر برای تشخیص واقعیت و توهم

ترس رین فیلمی روانشناختی به کارگردانی و نویسندگی «کستیل لاندن» در سال ۲۰۲۱ است. داستان این فیلم نوجوانی را دنبال می کند که مبتلا به اسکیزوفرنی است و دائماً باید با این مسئله ی رنج اور مبارزه کند که آیا آن چه می بیند و می شنود واقعیت دارد یا از نشانه های بیماری اوست. با این حال، هنگامی که او شروع به شنیدن ناله های ناراحت کننده از خانه همسایه می شود، اطمینان پیدا می کند که توهماتش واقعی هستند و آن خانه، راز وحشتناکی دارد. والدینش سعی می کنند به او اطمینان دهند آنچه اتفاق می افتد فقط در ذهنش است و به هیچ عنوان واقعیت ندارد؛ بنابراین او از همکلاسی جدیدش درخواست کمک می کند، اما ممکن است خود کالب نیز واقعی نباشد. برای بررسی داستان فیلم درام و ترسناک Fear of Rain 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم ترسناک ” Fear of Rain “

کشمکشی نیروند میان حقیقتی پنهان و تخیلی آشکار

فیلم Fear of Rain یک هیجان هراس انگیز را با خود به همراه دارد که ذهن شما را با تخیلات بازیگر فیلم گره می زند. از آن جایی که این توهمات با سنگینی و حقیقت بزرگی ترکیب شده اند، شما را بیشتر به این سمت می برد که باورهای دختر جوان را بپذیرید. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

fear of rain
منبع: imdb