Locked down

تریلر Locked Down : «آن هاتاوی» در قرنطینه به سرقت دست می‌ زند

یک زن و شوهر که تصمیم داشتند از هم جدا شوند، پس از شروع قرنطینه و ایجاد چالش های بحث برانگیز، اقدام به دزدی یک جواهر از فروشگاهی بزرگ می کنند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم کمدی و جنایی Locked Down 2021 / قرنطینه شده با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

locked down

داستانی در مورد دختری احمق و شلخته، اما دوست داشتنی

تولید فیلم و سریال در طول یک بیماری همه گیر برای فیلم سازان عذاب آور است، اما نه برای داگ لیمان – کارگردان باسابقه فیلم «آقای و خانم اسمیت». قرنطینه شده یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی به کارگردانی داگ لیمان و نویسندگی استیون نایت در سال ۲۰۲۱ است. داستان این فیلم در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا درباره ی رابطه ی عاشقانه ای در قرنطینه جریان دارد. هاتاوی در مورد شخصیتش در فیلم می‌گوید: «لیندا چالش های زیادی را برای مدتی بسیار تحمل کرده است. این فیلم بیشتر در مورد این است که چگونه اتفاقات قرنطینه به این زن اجازه می‌دهد آن چالش ها را آزاد کند، اینکه هر حرف اضافه ای که او را در طول روز اذیت می کرده، رها کند و این که چگونه در مورد معنای آزادی و اقتدار تجدید نظر می‌کند. او شلخته و کمی احمق است و من دوستش دارم.» برای بررسی داستان فیلم کمدی و عاشقانه Locked Down 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم کمدی ” Locked Down “

  • تاریخ اکران فیلم: پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۹
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: کمدی – جنایی – عاشقانه
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • مدت زمان فیلم: ۱۱۸دقیقه
  • کارگردان: Doug Liman
  • نویسنده: Steven Knight
  • ستارگان: Anne HathawayChiwetel EjioforLucy Boynton | See full cast & crew

قرنطینه شده، اولین فیلم ساخته شده در مشهورترین فروشگاه بزرگ جهان

فیلم Locked Down فقط به قاب های مبهم تماس های ویدیویی محدود نمی شود. هاتاوی و اجیوفور برای صحنه های صمیمی و سکانس های اکشن کاملا به هم نزدیک می شوند. این فیلم طاقت فرسا تقریباً سه هفته به طول انجامید و تقریباً ۱۸ صحنه ی فیلمنامه در روز فیلمبرداری شده است. علاوه بر هاتاوی برنده‌ی اسکار و اجیوفر نامزد اسکار، «استیون مرچنت»، «میندی کالینگ»، «لوسی بوینتن»، «دولی هیل»، «جزمین سایمن»، «بن کینگزلی» و «بن استیلر» در «قرنطینه شده» نقش‌هایی ایفا کرده‌اند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

Locked down
منبع: imdb - variety