Love and Monsters

تریلر Love and Monsters : تقابل عشق و هیولاها

یک مرد جوان با کمک یک شکارچی هیولاها در آخرالزمان یاد می گیرد که چگونه زنده بماند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم ماجراجویی و کمدی Love and Monsters 2020 / عشق و هیولاها با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Love and Monsters

جوئل در جست وجوی عشق با گذر از نبرد هیولاها

عشق و هیولاها یک فیلم کمدی، اکشن و عاشقانه پسا آخرالزمانی به کارگردانی مایکل متیوس و تهیه کنندگی شاون لوی و دن کوهن است. هفت سال پس از شورش هیولاها به زمین، جوئل داوسون به همراه بقیه ی انسان ها از زمان کنترل موجودات غول پیکر، در زیر زمین زندگی می کنند. پس از برقراری ارتباط مجدد از طریق رادیو با دوست دختر دبیرستانی اش اِمی که اکنون ۸۰ مایل با یک مستعمره ساحلی فاصله دارد، تصمیم می گیرد به دنبال او برود. همان طور که جوئل می فهمد که دیگر چیزی در زیر زمین برای او باقی نمانده، برخلاف همه هیولاهای خطرناکی که مانع او می شوند، تصمیم می گیرد که عکس همه منطق ها به اِمی رجوع کند. برای بررسی داستان فیلم ماجراجویی و کمدی Love and Monsters 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم ماجراجویی و اکشن Love and Monsters

کمتر از یک ماه تا اکران فیلم جذاب عشق و هیولاها

فیلم Love and Monsters در راه انتشار، تاخیرهای اندکی متحمل شده است. قرار بود این فیلم برای اولین بار در مارس سال جاری اکران شود، اما بعدا پارامونت آن را به آوریل تغییر داد. بیماری همه گیر کرونا چالش نهایی فیلم های سال ۲۰۲۰ است و نتیجه آن تأخیر در انجام پروژه های بی شماری است. عشق و هیولاها یکی از آنها بود. درست در ماه گذشته پارامونت تصمیم گرفت عشق و هیولاها را در سال ۲۰۲۰ اکران کند. فیلمی هیجان انگیز و با صحنه های کمدی و اکشن بسیار جذاب که هر مخاطبی را مجذوب می کند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: screenrant - imdb