Mechamato

تریلر Mechamato : جنگی رباتیک برای نابودی شهر

ماجراهای پسر جوانی به نام آماتو را دنبال می کند که ناخواسته صاحب مگابات، دستگاهی نیرومند با قدرت مکانیزه کردن هر شیئی در زندگی، می شود. حالا آن ها باید با کمک بهترین دوستانشان مانع از ایجاد هرج و مرج در شهر شوند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر انیمیشن کارتون ماجراجویی و هیجان انگیز Mechamato 2021 / مگاماتو با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

 انیمیشن Mechamato

تبدیل شدن یک پسر معمولی به قهرمانی زره پوش

تریلر سری جدید انیمیشن کمدی اکشن مونستا مگاماتو توسط شبکه کارتونی WarnerMedia برای منطقه آسیا و اقیانوسیه منتشر شد. در این کارتن هیجان انگیز و زیبا آماتو که به تازگی رباتی را در مسیر خود به خانه پیدا کرده، ماموریت پیدا می کند به همراه دوستانش تا به جنگ ربات های بد بروند و آن ها را جهت جلوگیری از هرج و مرج بیشتر در شهر شکست دهند. رباتی که آماتو پیدا کرده این قابلیت را دارد تا هر جسمی را به یک شیء مکانیزه و باقدرت تبدیل کند.


لسلی لی، سرپرست APAC Kids در شبکه ی سرگرمی WarnerMedia، اظهار داشت: “Mechamato برنامه ای بسیار مناسب و امن برای نوجوانان و کودکان خواهد بود. قول می دهیم بینندگان نهایت لذت را از تماشای این انیمیشن ببرند.” این انیمیشن در مورد یک پسر معمولی است که درگیر یک ماجراجویی سرگرم کننده و بزرگتر از زندگی معمولی خود همراه با یک ربات شگفت انگیز می شود. پیش بینی می شود این سریال در ۲۰۲۱ اکران شود. برای بررسی داستان انیمیشن ماجراجویی و هیجان انگیز Mechamato 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

یک مطلب مرتبط:  تریلر The Green Knight : دو پاتل در یک فیلم حماسی و فانتزی

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات انیمیشن Mechamato

  • تاریخ انتشار انیمیشن: فوریه ۲۰۲۱
  • تاریخ انتشار تریلر: ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: انیمیشن – ماجراجویی – هیجان انگیز – کمدی
  • کشور (سازنده) / زبان: مالزی / مالایی
  • مدت زمان انیمیشن: اعلام نشده
  • استدیو: Animonsta

سیاست Monsta همیشه ایجاد کیفیت بالا در انیمیشن های خود است

در این نمایش، بازیگران متنوعی از شخصیت ها حضور خواهند داشت که از هوشمندی خود برای حل مشکلات استفاده می کنند و بینندگان جوان را به خلاقیت و نوآوری بیشتر القا می کنند. در ماه آوریل، Monsta یک فیلم ۳ دقیقه ای به نام “نگاه اول” را برای سری Mechamato منتشر کرد که تاکنون در کل سیستم عامل های دیجیتال Monsta تقریبا ۱۰ میلیون بازدید داشته است. این سیاست Monsta است که کیفیت بالای انیمیشن خود را حفظ کند. تمرکز این استودیو استفاده از شخصیت ها و داستان های آن برای ایجاد حس کنجکاوی، همراهی و ترویج ارزش های خوب اخلاقی است. در حال حاضر، مونستا از بیش از ۱۲۰ هنرمند جوان و با استعداد با مجموعه مهارت ها و تخصص های متنوعی تشکیل شده است که متعهد به تولید ایده ها و محتوای تازه برای همه مجموعه ها و فیلم های خود هستند.

 انیمیشن Mechamato

پس از موفقیت BoBoiBoy که ۵ میلیارد بازدید از سیستم عامل های دیجیتال را به دست آورد، Monsta از طریق جدیدترین مجموعه انیمیشن خود، Mechamato ، نام خود را به مخاطبان گسترده جهان می رساند. این شرکت همچنین پروژه های متعددی را برای ۵ سال آینده ترتیب داده است که شامل شخصیت های خاص و داستان های منحصر به فردی خواهد بود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: thestar - cartoonbrew - awn