Namaste Wahala

تریلر Namaste Wahala : ایجاد پیوندی عاشقانه میان دو فرهنگ متفاوت

یک زن و مرد نیجریه ای و هندی که عاشق یک دیگر می شوند، باید جلوی اختلافات فرهنگی، که مانع از ازدواج آن ها می شود را بگیرند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم عاشقانه و کمدی Namaste Wahala 2021 / سلام وهالا با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Namaste Wahala

اولین همکاری بزرگ بالیوود و نالیوود (صنعت فیلمسازی نیجریه)

سلام وهالا یک فیلم کمدی و رمانتیک بین فرهنگی نیجریه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی “همیشا دریانی آهوجا” که اولین حضور خود را در این عرصه تجربه می کند، است. در این فیلم Ini Dima-Okojie و Ruslaan Mumtaz در نقش های اصلی بازی می کنند. این فیلم به عنوان اولین همکاری بزرگ بین بالیوود و نالیوود از بزرگترین صنایع فیلم سازی در جهان، مورد ستایش قرار گرفت. این فیلم بر اساس رابطه ی عاشقانه بین یک پسر هندی و یک دختر نیجریه ای با وجود اختلافات فرهنگی و مذهبی شکل گرفته است. این فیلم ابتدا در ۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ در نیجریه به صورت محدود به نمایش درآمد و مورد انتقادات مثبت منتقدان قرار گرفت. این فیلم در ۱۴ فوریه ۲۰۲۱ مصادف با روز ولنتاین از طریق نتفلیکس پخش جهانی شد و نظرات مختلفی را از منتقدین دریافت کرد. برای بررسی داستان فیلم عاشقانه و کمدی Namaste Wahala 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم عاشقانه ” Namaste Wahala “

مخالفت شدید والدین “راج” و “دی دی” به خاطر اختلافات فرهنگی

راج (روسلان ممتاز)، یک سرمایه گذار بانکی هندی عاشق یک وکیل نیجریه ای به اسم دی دی (اینی دیما-اوکوجی) می شود. با این حال هر دو والدین آن ها به دلیل اختلافات فرهنگی مخالف جدی تصمیم آن ها هستند. ارنست، پدر دیدی با بازی ریچارد موف-دامیجو دخترش را به جای عاشق شدن نسبت به یک مرد هندی، با کارمند شرکتش سامتو (ابراهیم سلیمان) ترغیب می کند. مادر راج میرا (سوجاتا سهگل) نیز از تصمیم پسرش برای ازدواج با یک زن نیجریه ای شوکه می شود. و همین اتفاقا باعث می شود داستان پرفراز و نشیبی را به تماشا بنشینیم. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های عاشقانه در فارسی شو

Namaste Wahala
منبع: imdb