Project Power

تریلر Project Power ؛ قرص ابرقدرت، ناجی یا ویران کننده

پروژه قدرت ، یک فیلم ابرقهرمانه ی آمریکایی به کارگردانی آریل شولمن و هنری جوست است. پس از شایعه ی پخش قرصی با نیروی ابرانسانی، گروهی مسئولیت توقف کردن این اتفاق را به عهده می گیرند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم اکشن Project Power 2020 نتفلیکس با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Project Power زیرنویس چسبیده

شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد تا زمانی که آن را مصرف کنید

یک قرص به مدت پنج دقیقه نیرویی ابرانسانی و غیرقابل پیش بینی در اختیار کاربران خود می گذارد؛ هنگامی که این قرص در خیابان های نیواورلئان پخش می شود و میزان جرم و جنایت را در شهر بالا می‌برد، یک فروشنده نوجوان و یک پلیس محلی همراه با یک سرباز بازنشسته گروهی را برای مبارزه با این قدرت و متوقف کردن آن ها تشکیل می دهند. این اساس داستان فیلم جدید Project Power / پروژه قدرت است. برای بررسی داستان فیلم Project Power نتفلیکس به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

نمایش مستقیم از یوتیوب

مشخصات فیلم Project Power

دارویی که باعث از بین رفتن شهر می شود

فیلم Project Power / پروژه قدرت نتفلیکس پس از چندین سال کار، اکنون آماده ی اکران می باشد و انتظارها برای این فیلم اکشن تقریباً تمام شده است. “پروژه قدرت” در جهانی رخ می دهد که یک داروی ویژه به مدت پنج دقیقه به انسان ها توانایی های فوق بشری عطا می کند. یک پدر (جیمی فاکس) باید ضمن کار در کنار متحدان ناخواسته ی خود، دخترش را از تولید کنندگان شرور مواد مخدر نجات دهد. “پروژه قدرت” یک گام بزرگ رو به جلو برای کارگردان آریل شولمن و هنری جوست است. و تا به امروز پرمخاطب ترین پروژه آن ها نیز بوده است.

در حالی که وقایع کنونی تولید برای انواع فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در هالیوود را مختل کرده، Netflix همچنان به انتشار و اکران مداوم فیلم ها و سریال جدید خود در طی چند ماه گذشته ادامه داده است. سرویس پخش نتفلیکس اخیراً فیلم های اکشنی مانند “استخراج” (رتبه ی نخست پربیننده ترین فیلم تاریخ نتفلیس) و “آخرین روزهای جنایت آمریکایی” و همچنین مجموعه های تلویزیونی از ژانرهای مختلف را منتشر کرده است. Project Power / پروژه قدرت به وضوح بزرگ‌ترین فیلم این زوج کارگردان تا امروز خواهد بود. با فارسی شو همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع:  wikipedia - imdb - netflix