Raya and the Last Dragon

تریلر Raya and the Last Dragon : “رایا” پرنسس جدید دیزنی

در قلمرو معروفی به نام لوماندرا، یک جنگجو به نام رایا مصمم است که آخرین اژدها را برای نجات سرزمینش پیدا کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر کارتون و انیمیشن اکشن و ماجراجویی Raya and the Last Dragon / رایا و آخرین اژدها با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Raya and the Last Dragon

دیزنی انیمیشن بعدی خودش را معرفی کرد

رایا و آخرین اژدها یک فیلم انیمیشنی در دست ساخت در ژانر ماجراجویی و اکشن است که از سوی استدیو والت دیزنی اکران خواهد شد. این انیمیشن در سرزمینی به نام کوماندرا در جریان است؛ دنیایی شامل پنج قبیله که همگی در سرزمینی زندگی می‌کنند که توسط اژدهایی خلق شده است که مدت‌ها از نابودی او می‌گذرد. این سرزمین که آخرین هدیه‌ی اژدهایان بوده اکنون توسط یک نیروی بد و تاریک مورد حمله گرفته است. رایا نیز یک جنگجوی تنها ست که در تلاش برای نجات خود و مردمانش تصمیم دارد هرطور که شده آخرین اژدهای باقی‌مانده را پیدا کند. برای بررسی داستان انیمیشن اکشن و ماجراجویی Raya and the Last Dragon 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

بررسی انیمیشن اکشن و ماجراجویی Raya and the Last Dragon

  • تاریخ اکران انیمیشن: جمعه ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۹
  • تاریخ انتشار تریلر: ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: انیمیشن – اکشن – ماجراجویی – کمدی – خانوادگی – فانتزی – موزیکال
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی
  • مدت زمان انیمیشن: اعلام نشده
  • کارگردان: Don HallCarlos López Estrada
  • نویسنده: Adele LimQui Nguyen
  • ستارگان: AwkwafinaKelly Marie Tran

تماشای جدیدترین تریلر انیمیشن “رایا و آخرین اژدها”

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

تمرکز استودیو دیزنی برای ساخت عناوین جدید

در سالهای اخیر، دیزنی انیمیشن های باکیفیتی را تولید کرده است، عناوین چون Frozen و Big Hero 6 یا حتی Zootopia که شاید تا سالیان دور مثل آن ها را نتواند بسازد. دیزنی در حال حاضر قصد ندارد سرعت خودش را نسبت به این موضوع کم کند و مثل همیشه بر روی ساخت عناوین خلاقانه متمرکز است. نویسندگان Raya and the Last Dragon برای نگارش آن از افسانه های جنوب شرقی آسیا الهام گرفته اند، به همین دلیل این انیمیشن ما را به یاد Moana می اندازد، چون هر دو به روایت داستانی جدید می پردازند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

Raya and the Last Dragon
منبع: wikipedia - imdb