Rebecca

تریلر Rebecca : لیلی جیمز و آرمی هامر در اقتباس جدید “ربکا”

یک زن جوان که تازه ازدواج کرده باید با سایه همسر اول شوهرش، ربکای مرموز مبارزه می کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و عاشقانه Rebecca 2020 / ربکا با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

تریلر فیلم Rebecca

داستانی برگرفته از رمان مشهور ربکا

ربکا یک فیلم مهیج عاشقانه و درام بریتانیایی است که به کارگردانی بن ویتلی از فیلم نامه جین گلدمن، جو شرپنل و آنا واترهاوس ساخته شده است. این داستان بر اساس رمانی به همین نام نوشته دافنه دو موریر به نمایش درآمده است. در این فیلم لیلی جیمز، آرمی هامر، کریستین اسکات توماس، تام گودمن-هیل، کیلی هاوز و سام رایلی بازی می کنند. برای بررسی داستان فیلم عاشقانه و رازآلود Rebecca 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشا مستقیم تریلر در یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم درام Rebecca

یک مطلب مرتبط:  تریلر Chaos Walking : فیلم پرحاشیه «تام هالند» و «دیزی ریدلی»

لیلی جیمز و همسرش دوباره به ماندرلی می روند

بن ویتلی کارگردان Rebecca در دوران فیلمسازی اش به سراغ ژانرهای بسیاری رفته و او حالا از ربکا اقتباس جدیدی انجام داده است. این فیلم با حمایت از نت‌فلیکس اولین اقتباس سینمایی از رمان پس از نسخه‌ی ۱۹۴۰ هیچکاک به همین نام خواهد بود. اقتباس هیچکاک برنده‌ی اسکار بهترین فیلم سال شد و حال باید دید که این اثر ممکن است چه افتخاراتی را برای خود نصیب کند.

تازه عروسی که به املاک خانوادگی شوهرش در ساحلی در انگلیس می رسد و خود را در حال مبارزه با سایه همسر اول خود ربکا، می بیند که میراث او مدت هاست پس از مرگ در خانه زندگی می کند. باید منتظر اکران این فیلم علمی تخیلی باشیم. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: imdb - wikipedia