Shakuntala Devi

تریلر Shakuntala Devi : زندگی نامه کامپیوتر انسانی دنیا

فیلم بیوگرافی نابغه ی ریاضی جهان، شاکونتالا دوی با نام مستعار “کامپیوتر انسانی” که مهارت خیره کننده ای در بازی با اعداد داشت. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم زندگی نامه Shakuntala Devi 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

Shakuntala Devi با زیرنویس چسبیده

چرا باید طبیعی باشم، وقتی می تونم شگفت انگیز باشم؟

در تریلر سه دقیقه ای فیلم Shakuntala Devi ، ویدیا بالان ( در نقش شاکونتالا دوی ) بازگیر مستعد هندی را مشاهده می کنیم که به راحتی و سهولت مشکلات ریاضی را برای حضار در صحنه حل می کند. از رفتن به لندن برای ادامه دادن جاه طلبی های خود، و درنهایت ازدواج با مرد رویاهایش، همه چیز خوب و دلبخواه به نظر می رسد تا اینکه او مادر می شود. سانیا ملهوترا، از بازیگران مطرح و جوان هندی، نیز نقش دختر شاک.نتالا را به عهده گرفته است. برای بررسی داستان فیلم Shakuntala Devi به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم Shakuntala Devi

تو شایسته ی دریافت جایزه نوبل برای مراقبت از دخترت هستی!

مادر نابغه و دخترش هر دو همدیگر ار مقصر می دانند؛ یکی به خاطر عدم توجه مادر و دیگری به خاطر توقعات نابه جا. اما این که حق با کدام است، فقط با دیدن فیلم Shakuntala Devi ، می توان فهمید. سانیا آرزوی یک مادر عادی را دارد؛ این که شاکونتالا یک زن طبیعی نیست و به احتمال زیاد حتی یک مادر عادی نیست، در تریلر فیلم کاملاً مشهود است. او می گوید که: چرا باید طبیعی باشم، وقتی می تونم شگفت انگیز باشم؟ و این جمله هر چه بیشتر دخترش را عصبانی می کند. داستان او برای ما الهام بخش خواهد بود و باعث می شود شما بفهمید که اگر به خودمان ایمان داشته باشید، جهان در اختیار شماست. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی آنو منون، در تاریخ ۳۱ ژوئیه در آمازون پرایم توضیع می شود.

Shakuntala Devi با زیرنویس چسبیده

این تریلر فوق العاده نشان می دهد که ویدیا بالان قدم در کفش نابغه ریاضی گذاشته تا راه را به حد کمال بگذراند. او با شوخ طبعی خود، فوراً باعث می شود بیننده عاشق او شود. او می گوید هیچ قانونی ندارد، فقط جادو است. سپس سکانسی را مشاهده می کنیم که بچه ای را نشان می دهد که آرزوی رفتن به مدرسه را دارد و پدرش به او پاسخ می دهد: “مدرسه چه چیزی را بهت باد می ده؛ نهایتا تو بتونی در مدرسه تدریس کنی.”

زندگی نامه شاکونتالا دوی / تندتر از رایانه‌ها

شاکونتالا دوی متولد ۴ نوامبر ۱۹۲۹ / ۱۳ آبان ۱۳۰۸ در هند به دنیا آمد. استعدا او باعث شده بود که نامش در کتاب  رکوردهای جهانی گینس ثبت شود. او برای به نمایش گذاشتن استعداد و توانایی هایش به نقاط مختلفی از جهان سفر کرد. از جمله مسائلی که به او داده شد، محاسبه ریشه سوم ۶۱٬۶۲۹٬۸۷۵ و ریشه هفتم ۱۷۰٬۸۵۹٬۳۷۵ بود. او در سن ۴۷ سالگی موفق به محاسبه ریشه مکعب عدد ۱۸۸ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۵۱۷ و شکست یک رایانه شد. دیگر توانایی اعجاب برانگیز او محاسبه ریشه سوم یک عدد ۲۰۱ رقمی در مدت ۵۰ ثانیه بود درحالی که رایانه ی آن زمان این عملیات را در ۷۰ ثانیه انجام داد.

Shakuntala Devi در انجام محاسبات ریاضی از روش های ساده ای استفاده می کرد و کتاب های بسیاری در این زمینه نیز به تحریر درآورد. سرانجام این رایانه انسانی به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی در بیمارستان بنگلور هند درگذشت. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع:  hindustantimes - wikipedia - www.theweek