take back

تریلر Take Back : یک تسویه حساب قدیمی با گروگانگیری دختر خانواده

زارا و برایان زندگی کاملا خوبی را در یک شهر کوچک دارند. اما وقتی که غریبه ای مرموز ناگهانی وارد زندگی آن ها می شود آن دو باید برای نجات جان دخترشان با یک گروه مافیا بجنگند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم هیجان انگیز Take Back 2021 / برش گردون با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

take back

یک فیلم اکشن رزمی با بازی میکی رورک

” برش گردون ” یک فیلم آمریکایی به کارگردانی کریستین سسما و نویسندگی زاک زریس در سال ۲۰۲۱ است. وقتی یک مرد مرموز به طور ناگهانی از گذشته ی یک زن خانواده دار مطلع می شود برای به دست آوردن او دخترش را می دزدد. آن ها که زندگی به ظاهر کاملی دارند با کمک کلانتر شهر برای نجات دخترشان و جلوگیری از فروش او دست به کار می شوند. جیلیان وایت می گوید: “این فیلم چگونگی قاچاق انسان و تجارت جنسی با دختران را به خوبی نشان می دهد.” برای بررسی داستان فیلم اکشن Take Back 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم هیجان انگیز ” Take Back “

درباره ی فیلم ” برش گردون “

موضوع این فیلم را می توان در Trafficked 2017 نیز مشاهده کرد. در آن فیلم که با الهام از شخصیت ها و داستان واقعی کارگردانی شده، سه دختر از کشورهای مختلف توسط یک باند قاچاق دختران دزدیده می شوند و باید سعی کنند برای نجات جان خود و برملاساختن آن باند مخوف تمام انرژی خود را صرف کنند. این ژانر فیلم مخاطب های گسترده ای را همیشه به همراه داشته و وجود یک فیلمنامه ی پرمعنا کمک شایانی برای دیده شدن فیلم به آن می کند. Take Back قرار است در ماه آوریل ۲۰۲۱ جلوی دوربین برود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: imdb