The Devil All The Time

تریلر The Devil All the Time : یک فیلم روانشناسانه‌ی پرستاره

در حالی که نیروهای شیطانی در اطراف مرد جوانی درحال پرسه زدن هستند او باید برای محافظت از کسانی که دوستشان دارند در شهری جنگ زده با فساد و وحشیگری های جنجالی مقابله کند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم جنایی The Devil All the Time 2020 نتفلیکس با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

The Devil All The Time 1

جدالی ماورایی برای حفاظت از نزدیکان

فیلم همیشه شیطان هیجان انگیز روانشناختی آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته دونالد ری پولاک ساخته شده است. کارگردانی و نویسندگی این فیلم به آنتونیو کامپوس و تهیه‌کنندگی آن به جیک گیلنهاال و رندال پوستر سپرده شده است. این فیلم داستانی در سال‌های میان جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام روایت می‌کند. آنتونیو کمپوس در گذشته استعداد خود را با فیلم‌های روان شناسانه ی کریستین و سایمون قاتل ، نشان داده است. این فیلمساز جوان به لطف و کمک نتفلیکس عظیم ترین فیلم خود تا امروز را ساخته و به زودی منتشر می‌کند. برای بررسی داستان فیلم درام و جنایی The Devil All the Time به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم The Devil All the Time

در مورد رمان / محل فیلم برداری

این رمان جامعه ای مذهبی را به تصویر می کشد که ایمان خود را به سمت افراط و تفریط های وحشتناک سوق می دهند. در حالی که این فیلم در اوهایو و ویرجینیا غربی ساخته شده است ولی در واقع در آلاباما فیلمبرداری شد. کارگردان فیلم گفته بود: “این یک حرکت چالش برانگیز بود. نکته ی مثبت ماجرا بکر بودن منظقه ی آلباما به علت تعداد محدود فیلمبرداری ها بود؛ بنابراین به عنوان مکان و فضایی که قابل تشخیص نباشد، بسیار عالی بوده است.”

The Devil All The Time

کمپوس کارگردان فیلم گفته بود: اقتباس از کتاب کار سختی بود به این علت که بخش‌های زیادی از آن را دوست داشتیم. من یک طرفدار بزرگ گوتیک و نویر جنوبی هستم و این یک کتاب از هر دوی آن ها کامل بود. هالند در ابتدای راه بازیگری خود است و همیشه شیطان فرصتی برای ثابت کردن استعدادهای او خارج از دنیای مارول خواهد بود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: wikipedia - imdb