The Glorias

تریلر The Glorias : مبارزه گلوریا استاینم برای حقوق زنان

فیلم بر اساس داستان زندگی نامه گلوریا استاینم، یکی از رهبران اصلی موج دوم فمینیسم در آمریکا ساخته شده است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم بیوگرافی و تاریخی The Glorias 2020 / گلوریاها با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

نقش «گلوریا استاینم» یکی از شخصیت‌های نمادین فمینیسم در تاریخ

روزنامه نگار، مبارز و فمنیستی که به دلیل فعالیت های شکل دهنده اش در جهان، راهنمایی هایش درباره جنبش انقلابی زنان و نویسندگی که بر نسل ها تأثیرگذار است، شناخته می شود. در این فیلم که بر روی مراحل زندگی این فمینیست متمرکز است، نقش گلوریا را ۴ نفر به عهده دارند؛ «جولین مور»، «آلیسیا ویکاندر»، «لولو ویلسون» و «رایان کیرا آرمسترانگ» نقش استاینم در چند مقطع از زندگی او را بازی می‌کنند. برای بررسی داستان فیلم درام و تاریخی The Glorias 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

مشخصات فیلم هیجان انگیز The Glorias

یک مطلب مرتبط:  انتشار تریلر How to Ruin Christmas : The Wedding

پیام زندگی، فعالیت و روحیه گلوریا استاینم

جولی تیمور در فیلم جدید مورد انتظار خود، ابتکار عمل و جسارت بزرگی را برای ساخت یک فیلم پیچیده از یکی از برجسته ترین و افسانه ای ترین چهره های تاریخ مدرن، نشان می هد. بازی های مورد قبول توسط جولیان مور و آلیشیا ویکاندر، ما را بیشتر به دیدن این فیلم هدایت می کند.

گلوریا برای مجله نیویورک مقاله می‌نوشت و مجله زنان را نیز پایه‌گذاری کرد. حمایت های او شامل سقط جنین، همجنس‌گراییو ازدواج آن ها و مواردی همچون بود. ولی با موضوع پورنوگرافی مخالفت زیادی داشت. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

The Glorias
منبع: imdb - wikipedia