the night

تریلر The Night : فیلم جدید «شهاب حسینی» در آمریکا

یک زن و شوهر ایرانی که در آمریکا زندگی می کنند در داخل یک هتل گیر می افتند؛ در حالی که حوادث ناگواری آن ها را مجبور می کند به رازهای موجودی که بین آن هاست روبرو شوند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم ترسناک و هیجان انگیز The Night 2021 / آن شب با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

the night

خانواده ای که قربانی نیروهای خارجی هتلی قدیمی می شوند

آن شب فیلمی ترسناک، دلهره‌آور و معمایی به کارگردانی کوروش آهاری، نویسندگی کوروش آهاری و میلاد جرموز و تهیه‌کنندگی محمد درمنش در سال ۲۰۲۱ است. این فیلم که در آمریکا فیلمبرداری شده، اولین فیلم بلند این کارگردان با بازی ارزنده ی شهاب حسینی (برنده نخل طلای بهترین بازیگر مرد) و نیوشا جعفریان است. داستان فیلم در مورد زوجی جوان است که به همراه دختر خردسالشان خود را گیرافتاده در هتلی قدیمی می‌یابند. برخلاف تلاششان برای اقامتی دلچسب در این هتل عجیب و خوفناک، نیرویی خارجی آن دو نفر را وادار به ابراز رازهایشان که از هم پنهان نگه داشته‌اند، می‌کند. در این فیلم جورج مگوایر نیز به‌ عنوان بازیگر نیز حضور دارد. به گفته این کارگردان «آن شب» قرار است در سینماها اکران شود و ما خوشحالیم که با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جامعه چنین اتفاقی رقم می خورد. برای بررسی داستان فیلم ترسناک و رازآلود The Night 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم ترسناک ” The Night “

جایزه بهترین کارگردانی و فیلم نامه در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم ترسناک «مولین دو ری» اسپانیا

اهری درباره نمایش فیلم The Night به ددلاین می گوید: این فیلم یک اثر روانشناختی مهیج ترسناک است که حول یک زوج ایرانی روایت می‌شود، اما در لایه‌های زیرین آن یک وضعیت انسانی مشترک، در عین حال بسیار سخت و پیچیده را مشاهده می کنین که قصد دارد ذهن مخاطبان را تحریک کند. در این فیلم بازیگران و عوامل متنوعی متشکل از مهاجران عمدتاً ایرانی که شهروند قانونی آمریکا هستند، به کار گرفته شده است. عوامل تمام بخش‌های اصلی تولید، از تولید از طریق پست نیز ایرانی یا ایرانی تبار بودند. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های ترسناک در فارسی شو

the night
منبع: imdb