The Prom

تریلر The Prom : داستان امید نوجوانی که به یأس تبدیل می شود

گروهی از ستاره های تئاتر در حمایت از یک دختر دبیرستانی که می خواهد دوست دختر خود را به یک مجلس رقص ببرد، در یک شهر کوچک محافظه کار در ایندیانا جمع می شوند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم کمدی و موزیکال The Prom 2020 / جشن رقص پایان سال با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

The Prom

وقت رفتن به جشن رقص پایان سال به همراه نیکول کیدمن است

جشن رقص پایان سال جدیدترین فیلم موزیکال نتفلیکس به کارگردانی رایان مورفی و نویسندگی بازی «نیکل کیدمن» و «مریل استریپ» است. پرام یکی از مدعیان کسب افتخار در فصل اهدای جوایز امسال است. این فیلم داستان نوجوانی به نام «اما» را دنبال می کند که می خواهد دوستِ دختر خود را به یک مجلس رقص در پایان سال که با عنوان “پرام” شناخته می شود، ببرد. اما وقتی که تمام اولیا و مربیان دبیرستان با این تصمیم مخالفت می کنند و اجازه نمی دهند که آن دو با هم به جشن بروند، اما کاملا ناامید می شود. شما می توانید برای بررسی داستان فیلم کمدی و موزیکال The Prom 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

یک مطلب مرتبط:  تریلر انیمیشن Over the Moon: یک داستان دوست داشتنی

مشخصات فیلم موزیکال ” The Prom “

رایان مورفی و ادامه ی سریال های پربیننده اش در نتفلیکس

«پرام» جدیدترین محصول رایان مورفی برای نت ‌فلیکس است. او امسال سریال‌های پربیننده‌ ای از جمله «هالیوود» (Hollywood) و «رچد» (Ratched) را در کارنامه ی خود داشت. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به «کری واشینگتن»، «جیمز کوردن»، «اندرو رانلز» و «کیگان مایکل کی» اشاره کرد. The Prom در تاریخ ۲۱ آذر ماه اکران می شود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

The Prom
منبع: imdb