The Walking Dead World Beyond

انتشار تریلر The Walking Dead : World Beyond

این سریال روی اولین نسلی که در آخرالزمان و در طول زندگانی زامبی ها بزرگ می شوند، متمرکز خواهد شد. برای تماشای تریلر فصل اول سریال خارجی The Walking Dead : World Beyond / واکینگ دد با زیرنویس چسبیده و بررسی خلاصه داستان این اثر مورد انتظار فارسی شو همراه باشید.

The Walking Dead : World Beyond سریال واکینگ دد

زندگی در آخرالزمان و جنگ در مقابل زامبی ها

این سریال که در نِبراسکا، ده سال پس از آخرالزمان ساخته شده، دو شخصیت قهرمان زن جوان را در خود جای داده و با تمرکز روی اولین نسلی که در آخرالزمان زندگی خود را آغاز می کنند، داستان سریال ” واکینگ دد ” شروع می شود. بعضی از آن ها قهرمان خواهند شد. و در پایان، همه ی آن ها برای همیشه تغییر خواهند کرد. رشد و نمو و رشد در هویت خود، چه خوب و چه بد. در ادامه تریلر فصل اول سریال خارجی The Walking Dead : World Beyond به همراه بررسی آن در فارسی شو مشاهده کنید:

مشخصات فصل اول سریال

یک مطلب مرتبط:  سریال دوتا: خون اژدها (DOTA: Dragon’s Blood) - نتفلیکس از ساخت سریال انیمه بر مبنای بازی ویدئویی شرکت Valve خبر می دهد

آن چه پیش رو است آسون نخواهد بود

سریال The Walking Dead : World Beyond سرانجام روی پرده ی سینماها خواهد رفت. جدیدترین سریال ” واکینگ دد ” در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۲ آوریل آغاز به کار کند اما به دلیل همه گیری COVID-19 این سریال به تعویق افتاد. World Beyond از منظر نسل اول آدم هایی گفته می شود، که باید زندگی خود را با شرایط پیش رو آغاز کنند.

 الکسا منصور، نیکولاس کانتو، آنت ماهندرو، هال کامپستن،نیکو ترترلا،جو هولت و علیا رویال، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال واکینگ دد حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. با فارسی شو همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: wikipedia - digitalspy