The World to Come

تریلر The World to Come : ونسا کربی در عاشقانه ای بین دو زن

جایی در امتداد مرز ساحل شرقی آمریکا و در اواسط قرن نوزدهم، دو زوج همسایه باید با سختی و انزوای شرایط مبارزه می کنند. این در حالی است که ناگهان روابط عاطفی بین این دو زن شکل می گیرد. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم عاشقانه The World to Come 2021 / دنیای آینده با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

The World to Come

داستانی متفاوت از رابطه ای عمیق میان دو همسایه

دنیای آینده یک نمایش عاشقانه ی تاریخی است که داستانی دلچسب را دنبال می کند.ل می‌شود. این فیلم زندگی دو زن معمولی را نشان می دهد که تبدیل به قهرمان شده‌اند. این دو که با صحبت درباره‌ی شوهرانشان با هم ارتباط می‌ گیرند، کم ‌کم به هم نزدیک می‌ شوند. موسیقی متن فیلم که شاهکاری زیباست، به مرور گرم ‌تر و روان ‌تر می‌شود. در آغاز، غم تیره و سنگینی بر داستان فیلم حاکم است؛ اما به مرور عطر عاشقانه ای در هوا پخش می شود که باعث سرعت گرفتن در روند فیلم می شود. این فیلم، با فیلم‌ های مشابه ‌اش متفاوت است. منتقدین نباید هر داستان عاشقانه‌ی میان دو زن را با با این فیلم مقایسه کنند. با این حال دومین تلاش فاستفولد نیز به قلمرو زنان و تجربه‌ی عاشق شدن نگاه می‌‌کند. برای بررسی داستان فیلم عاشقانه The World to Come 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

یک مطلب مرتبط:  تریلر Supernova : رفاقتی از جنس سوپرنوا !

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم درام ” The World to Come “

بررسی و نقد فیلم The World to Come

نقدهای زیادی درباره ی این فیلم در وب سایت های معتبر انجام شده است که بیشتر آن ها مثبت بوده و از رضایت بالای منتقدین خبر می دهد. در ادامه به برخی از نقدها می پردازیم.

ورایتی / گای لاج

ابیگیل، زن درونگرا و خجالتی در یکی از شهرستان های ایالت نیویورک پس از مرگ دخترش از رفتن به کلیسا دست کشیده چرا که معتقد است دیگر از فکر این که دنیای بهتری در راه است به آرامش نمی رسد. این را خود او در یکی از خاطرات روزانه اش می نویسد. خاطراتی که فیلم از طریق روایت آن ها برای مخاطب جنبه های متفکرانه خود را نمایش می دهد.

یک مطلب مرتبط:  انتشار اولین تریلر فیلم The Surrogate 2020

اسکرین اینترنشنال / جاناتان رامنی

کار ساده ای است که بخواهیم فیلم The World to Come را با عنوان نسخه زنانه فیلم «کوهستان بروکبک» معرفی کنیم اما چنین کاری غنا، یکتایی و قدرت فیلم مونا فستولد را لکه دار می کند؛ فیلمی که به زیبایی ساخته شده و با نقش آفرینی های ارزشمندی همراه است. ونسا کربی، کاترین واترستون، کریستوفر ابوت و کیسی افلک چهار بازیگر اصلی این اثر سینمایی را تشکیل می دهند. کربی امسال فیلم سینمایی «تکه های یک زن» (تماشای تریلر فیلم Woman a of Pieces) را هم در جشنواره فیلم ونیز به همراه داشت. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های عاشقانه در فارسی شو

The World to Come
منبع: imdb