Tribhanga

تریلر Tribhanga : مادر، دختر و نوه در یک درام خانوادگی

این فیلم پیرامون پیچیدگی های سه زن از نسل های مختلف یک خانواده را به نمایش می گذارد که با توجه به تصمیمات نامتعارفی که هر کدام دارند، زندگی آن ها در هم آمیخته شده است. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم درام و خانوادگی Tribhanga 2021 / تریبانگا با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

فیلم Tribhanga

درک دیدگاه ها و اختلافات سه نسل در خانواده

تریبانگا با نام کامل “Tribhanga-Tedhi Medhi Crazy”، یک فیلم خانوادگی هندی زبان به کارگردانی و نویسندگی رنوکا شاهانه در سال ۲۰۲۱ می باشد. این تریلر تقریباً ۲ دقیقه ای با صحنه ای از بازیگر سرشناس و محبوب هندی، کاجول، به عنوان یک رقصنده ی ادیسیِ با اعتماد به نفس در یک ساری آبی شروع می شود. در ادامه ی آن، وقتی خبرنگار از او می خواهد درباره زندگی اش صحبت کند، کاجول سه شخصیت را که سه بازیگر اصلی فیلم نقش آن را بازی می کنند، توصیف می کند. او خود را “Tribhanga” می نامد؛ که اشاره به ژست رقص ادیسی دارد که از هم گسیخته و نامتقارن است و در عین حال مسحور و دیدنی. این تریلر نشان می دهد که نایان با بازی عزمی، یکی از ادبای مراتی، داستان خود را به عنوان زندگی نامه برای نویسنده ی فیلم تعریف می کند. برای بررسی داستان فیلم درام و خانوادگی Tribhanga 2021 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر از یوتیوب فارسی شو

مشخصات فیلم درام ” Tribhanga “

  • تاریخ اکران فیلم: جمعه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹
  • تاریخ انتشار تریلر: ۱۵ دی ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: درام – خانوادگی
  • کشور (سازنده) / زبان: هند / هندی – انگلیسی
  • مدت زمان فیلم: ۹۵ دقیقه
  • کارگردان: Renuka Shahane
  • نویسنده: Renuka Shahane
  • ستارگان: KajolKunaal Roy KapurMithila Palkar | See full cast & crew

صحبت های کارگردان و کاجول درباره ی “تریبانگا”

رنوکا شاهانه در بیانیه ای در مورد تریبانگا گفت:”من می خواستم پویایی ناکارآمد خانواده را هنگامی که هسته اصلی، رابطه داشتن با مادر متزلزل و ناپایدار است، درک کنیم. من سه نسل مختلف را برای این کار انتخاب کردم تا دیدگاه بین نسلی را بهتر در یک واقعه از سه طریق متفاوت انعکاس دهم.” کاجول در مورد شخصیت خود در این فیلم گفت:” Tribhanga در مورد زنان و تمام نقایص و زیبایی آن هاست. ما باید این نقص ها را بپذیریم و طبق شرایط خودمان زندگی کنیم، دقیقاً همان روشی که نایان، آنو و ماشا در این فیلم انجام می دهند. شخصیت من کاملاً صریح و واضح است مانند این که مخاطب من را می شناسد، اما کاملاً متفاوت. ” برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تماشای تریلر فیلم های هندی در فارسی شو

فیلم Tribhanga
منبع: hindustantimes - imdb