رویداد جدید Apex 2020

رویداد Apex Legends: Lost Treasures با تغییرات زیادی در گیم پلی معرفی شد

کمپانی EA در رویداد Apex Legends: Lost Treasures ثابت کرد که قصد دارد قدم بزرگی در کورس رقابت بازی های بتل رویال بردارد. برای مشاهده تریلر ترجمه شده و بررسی گیم پلی بازی در رویداد جدید Apex Legends همراه فارسی شو باشید.

رویداد جدید بازی Apex Legends: Lost Treasures

با توجه به اینکه ایام زیادی از شروع فصل پنجم بازی Apex Legends نگدشته است، کمپانی EA در خلال رویداد EA Play Live امسال، رویداد جدید Apex Legends به نام Lost Treasures را معرفی کرد که میتوانید در ادامه تریلر این رویداد را از شبکه آپارات فارسی شو تماشا کنید:

خط داستانی رویداد جدید: احترام به سبک داستان های قبلی

داستان بازی همچنان از بر طبق روال گذشته سعی میکند تا بر روی یک شخصیت تمرکز داشته باشد. در داستان جدید ما شاهد اتفاقات حول محور شخصیت کریپتو خواهیم بود. این داستان نیازمندی هایی نیز داشته و نقشه ی بازی را براساس این شخصیت تغییر داده است؛ در واقع یک منطقه ویژه مختص این شخصیت در نقشه اضافه خواهد شد.

در ادامه به بررسی گیم پلی و نکات جالب رویداد جدید این بازی شوتر میپردازیم، اگر نمیتوانید تریلر بررسی گیم پلی این بازی زیبا با ترجمه اختصاصی فارسی شو را تماشا کنید، مطالب پایین به شما در فهمیدن اخبار بازی Apex کمک خواهند کرد.

گیم پلی رقابتی رویداد بازی Apex Legends: Lost Treasures

در میان بازی های بتل رویال برتر این روزها، فارغ از گرافیک های منحصر بفردی که در میان این بازی ها وجود دارد؛ اصلی ترین دلیل برای جذب طرفدار و مخاطب در میان این بازی ها، گیم پلی آن هاست. برای مدت زیادیست که گیم پلی بازی Apex Legends محکوم به داشتن نقشه کوچک یا حتی گیم پلی ضعیف تر نسبت به رقیب اصلی خود یعنی بازی call of duty: warzone بوده است.

اما در تریلر جدید منتشر شده میتوانید تلاش EA را برای عقب نماندن از رقیبش متوجه شویم. این تلاش ها شامل استفاده از برتری های بازی ندای وظیفه مانند بازگردانی هم تیمی هایتان با استفاده از آیتم های مخصوص است. البته این یک کپی صرف نیست و EA توانسته به این ایده شاخ و برگ کافی برای اختصاصی شدن این قابلیت در بازی اش بدهد.

به طور مثال در هنگام بازگردانی هم تیمی هایتان، میتوانید محل فرود آن ها در نقش را نیز مشخص کنید؛ امکانی که در بازی Warzone مشاهده نمی‌شود. این تنها گوشه ای از گیم پلی جدید رویداد جدید بازی Apex می‌باشد.

عرضه بازی بتل رویال Apex Legend در کنسول سوییچ نینتندو

Apex Legends را در نینتندو سوییچ بازی کنید

یکی از خبرهای جذاب تریلر بالا، افزودن کنسول نینتندو سوییچ به مجموعه پلتفرم های این بازیست؛ در نتیجه از این به بعد میتوانید این بازی بتل رویالی را به صورت کراس پلتفرم در کنسول های سونی، ایکس باکس، کامپیوتر و نینتندو سوییچ اجرا نمایید. این قابلیت، بازی Apex Legends را به غول بلامنازع بازی ها در ژانر battle royal از نظر ساپورت انواع پلتفرم خواهد کرد.

برای مشاهده این تغییرات شگفت انگیز باید تا ۳ تیر ماه ۹۹ منتظر بمانیم. نظر شما در مورد تغییرات گفته شده چیست؟ با ما در میان بگذارید.