The New S-Class World Premiere

معرفی جدیدترین خودروی مرسدس بنز ؛ The New S-Class

جدیدترین و به روزترین خودروی شرکت مرسدس بنز دیروز مورخه ۱۳ شهریور به صورت جهانی رونمایی شد. با فارسی شو برای بررسی The New S-Class / بنز کلاس اس و اطلاعات بیشتر درباره آخرین مدل بنز همراه باشید.

The New S-Class World Premiere آخرین مدل بنز

نمایش جهانی مرسدس بنز کلاس S

پس از انتظارهای فراوان، بالاخره آخرین مدل از خودروی مرسدس بنز رونمایی شد تا ما هرچه لوکس تر این ماشین را تماشا کنیم. طراحی منحصر به فرد، ایمنی بالا، سرعت قابل توجه و مواردی همچون باعث شده که کلاس S همچنان بهترین مدل برای این خودرو باشد. تبلیغات گسترده ای از ساعت تا نمایش جهانی منتشر شد که هر کدام اطلاعات قابل توجهی را به نمایش گذاشتند.

امکانات جدید و فوق العاده در سری جدید این خودرو

از جمله امکانی که در این خودرو قرار گرفته است، صفحه نمایش ۱۲.۸ اینچی با وضوح بسیار بالاست. همچنین تصمیم مرسدس برای کاهش کنترل های سنتی، با کاهش تعداد دکمه های مکانیکی همراه بوده که خود نوید بخش راحتی هر چه بیشتر برای راننده است. در قسمت داخلی راننده به پیشرفته ترین دستیار صوتی حال حاضر دسترسی دارد که این دستیار از ۲۷ زبان پشتیبانی می کند.

The New S-Class World Premiere آخرین مدل بنز

ظاهری آشنا با تغییراتی جزئی در بنز کلاس اس

از نظر ظاهری درباره مرسدس ۲۰۲۱ کلاس S تغییر چندانی نکرده اما نمای جلو و عقب طراحی جدیدی را اتخاذ کرده است. مشبک رادیاتور برجسته تر از قبل شده است و چندین سنسور ADAS مانند Lidar ، Radar و Laser ربه ان اضافه شده است. درنهایت پس از سه نسل، مرسدس بنز با چراغ های ترکیبی مثلثی به تنظیمات چراغ عقب افقی بازگشت.

The New S-Class World Premiere آخرین مدل بنز

تجهیزات؛ گریز از ارتباطات محدود به ماشین

این اتومبیل یک مجموعه ارتباطی جامع را ارائه می دهد که نه تنها در مورد خودرو به روز می شود بلکه شما را قادر می سازد تا در جاده با دستگاه های هوشمند در خانه خود ارتباط برقرار کنید. جدیدترین بنز شرکت مرسدس به لطف به روزرسانی های OTA MB-UX و “سیستم هوشمند AI” به عنوان “باهوش ترین مرسدس بنز” تولید شده شناخته می شود و قرار است سیستم روزمره آن را هوشمندتر کند. ذکر همه ویژگی های کلاس S جدید نیازمند یک مقاله بسیار طولانی است. مطمئن باشید این یکی از مجهزترین وسایل نقلیه است که تاکنون در جاده ها قرار گرفته است. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: motor1 - rushlane