the spanish princess season 2

تریلر فصل دوم The Spanish Princess منتشر شد

کاترین خود را به عنوان یک دیپلمات و ملکه نشان خواهد داد و حتی زره ​​جنگی را هنگام بارداری به تن می کند و به میدان جنگ می رود. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فصل دوم سریال درام و تاریخی The Spanish Princess 2020 / شاهزاده خانم اسپانیایی با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

the spanish princess season 2 تریلر فصل دوم سریال The Spanish Princess

مبارزه ی زنی باردار در جنگی سرد و بی رحم

شاهزاده خانم اسپانیایی یک سریال کوتاه درام و تاریخی تلویزیونی است که توسط اما فراست و متیو گراهام برای Starz ساخته شده است. این فیلم بر اساس رمان های شاهزاده ثابت (۲۰۰۵) و نفرین پادشاه (۲۰۱۴) نوشته فیلیپا گریگوری ، دنباله ای برای سریال های کوچک ملکه سفید و شاهزاده خانم سفید است. هشت قسمت اول که به صورت یک مجموعه محدود ۱۶ قسمته طراحی شده بود که در ۵ مه ۲۰۱۹ به نمایش درآمد.

بخش دوم نویدبخش اقدامات زیادی را می دهد که در ویدئوی پایین به طور خلاصه مشاهده می کنیم. هنری در جنگ با فرانسه، انگلیس را هدایت خواهد کرد؛،جنگی که انگلیس در اختیار کاترین قرار می گیرد و می خواهد برای کشورش بجنگد. این مجموعه همچنین بازگشت شخصیت های محبوب فصل ۱ شامل لینا (استفانی لووی جان) ، مگی پل (لورا کارمایکل) و مگ تودور (جورجی هنلی) را که در انتظار است، می دهد. برای بررسی فصل دوم داستان سریال درام و تاریخی The Spanish Princess 2020 به همراه تریلر زیرنویس چسبیده اختصاصی فارسی شو با ما همراه باشید:

تماشای مستقیم تریلر در یوتیوب فارسی شو

مشخصات سریال تاریخی The Spanish Princess

  • تاریخ انتشار سریال: یکشنبه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۹
  • تاریخ انتشار تریلر: ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۹
  • ژانر: درام – تاریخی
  • کشور (سازنده) / زبان: آمریکا / انگلیسی – لاتین – اسپانیایی
  • مدت زمان سریال: اعلام نشده
  • کارگردان: Emma Frost
  • نویسنده:  —-
  • ستارگان: Charlotte HopeRuairi O’ConnorRichard Pepper | See full cast & crew

غم و اندوهی که فصل دوم را فرا می گیرد

گراهام قبلاً به EW گفت: “یک غم و اندوه وجود دارد که به فصل ۲ خواهد رسید زیرا به تدریج با بروز فاجعه در خانواده، ازدواج آن ها تحت فشار بیشتری قرار می گیرد. بی اعتمادی هنری، ترس او از این که خدا را ناراحت کرده بیشتر و بیشتر می شود و جنون ایجاد شده زندگی و ازدواج ان ها به می ریزد. فراست افزود: “بخش عظیمی از فصل دوم سریال The Spanish Princess چیزی است که به ندرت درباره آن در تلویزیون نوشته می شود یا به تصویر کشیده می شود. برای تماشای به روزترین تریلر ها با زیرنویس اختصاصی ما با فارسی شو همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

the spanish princess season 2 تریلر فصل دوم سریال The Spanish Princess
منبع: wikipedia - ew