DA 5 BLOODS

فیلم Da 5 Bloods اثر اسپایک لی تریلر+زیرنویس فارسی

تریلر فیلم Da 5 Bloods به کارگردانی اسپایک لی منتشر شد، لحظات زیبایی با بازیگران مطرح خلق کرد و دلمان را برای اکرانش بی طاقت کرد. برای معرفی ، بررسی داستان و تماشای تریلر جدید فیلم Da 5 Bloods با زیرنویس فارسی شو، با ما همراه باشید.

da 5 bloods

بررسی خلاصه داستان فیلم Da 5 Bloods

فیلم ۵ هم خون فیلمی در ژانر/درام و جنگی است که داستان زندگی ۵ آمریکایی-آفریقایی تبار را روایت می کند، خلاصه Da 5 Bloods در تریلر نشان می دهد که فیلمی سراسر از هیجان را در پیش رو خواهیم داشت. اسپایک لی با همکاری کوین ویلموت داستان فیلم را براساس فیلم نامه اورژینالی نوشته ی دنی بیلسون و پائول دی میئو به نگارش درمی‌آورند و سپس متیو بیلینگزلی به بازنویسی فیلم نامه می‌پردازد.  موضوع فیلم پنج هم خون مرتبط با جنگ ویتنام است و در آن ۵ سرباز بعد از سال ها برای پیدا کردن بقایای رهبر خود و ثروتی که در زمان جنگ پنهان کرده بودند به ویتنام باز می گردند، این سربازان کهنه کار در پی هدفی که دارند در مسیر مجبور به جنگ با طبیعت و انسان های می شوند و در نتیجه…..

فیلم Da 5 Bloods به روایتی اولین همکاری نتفلیکس با کارگردان فیلمساز برنده جایزه اسکار؛ یعنی اسپایک لی می باشد، و قرار است به زودی منتشر شود. آنچه باعث میشود این فیلم بیش از پیش مورد انتظار ما باشد این است که جمعی از بازیگران مطرح سیاه پوست نظیر چادویک بوسمن (Chadwick Boseman) و دلوری لیندو (Delroy Lindo)در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند؛ البته در پایان تریلر شاهد حضور کوتاه ژان رنو (Jean Reno) نیز بودیم و امیدواریم حضور بیشتری در این فیلم محبوب داشته باشد.

تاریخ اکران و پخش فیلم

منابع خبری زمان انتشار فیلم را ۲۳ خرداد ماه ۹۹ اعلام کرده اند، زمان انتشار دقیقا مصادف با بسته شدن کمپین حمایتی از فیلم بلکککنزمن برای کاندید شدن در اسکار است. تریلر این فیلم به تازگی توسط یک غول رسانه ای (شبکه نتفلیکس) منتشر شده است؛ پنج هم خون قرار است در تاریخ ۲۳ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۰) از شبکه نتفلیکس پخش شود. در ادامه شما را به دیدن تریلر جدید Da 5 Bloods با زیرنویس دعوت می‌کنیم.