فیلم ghost of war 2020

بررسی تریلر فیلم Ghost of War 2020 اثر «اریک برس»

فیلم Ghost of War 2020 ،فیلمی سینمایی در ژانر ترسناک/جنگی جدید ترین اثر اریک برس کارگردان آمریکایی می باشد.این فیلم داستان چند سرباز در دوران جنگ جهانی دوم را روایت می کند که در حین انجام ماموریتی با ارواحی رو به رو می شوند. با فارسی شو برای بررسی داستان و مشاهده تریلر فیلم Ghost of War 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی همراه باشید.

فیلم ghost of war 2020

داستان فیلم

داستان فیلم ghost of war 2020 به نویسندگی اریک برس (Eric Bress) روایتی از دوران تاریک و شوم جنگ جهانی دوم است، در طی جنگ پنج سرباز آمریکایی از سوی فرماندهان خود به ماموریتی فرستاده می شوند؛ به دنبال این ماموریت این پنج سرباز وظیفه نگهبانی از یک قلعه فرانسوی را برعهده می گیرند،جالب است بدانید که این قلعه فرانسوی در جنگ جهانی دوم توسط نازی ها اشغال شده بود؛اما زمانی که آنها به آن قلعه وارد می شوند با ارواح عجیبی رو به رو می شوند که….

برنتون توایتز (Brenton Thwaites)،تئو روسی ( Theo Rossi‎)،کایل گالنر (Kyle Gallner)،اسکایلر آستین (Skylar Astin) و آلن ریچسون (Alan Ritchson) پنج ستاره این فیلم هیجان انگیز می باشند که نقش سربازان اصلی فیلم را ایفا می کنند.

بررسی Ghost of War 2020

فیلم جنگ ارواح یا همان Ghost of War محصولی از شرکت فیلم سازی آمریکایی اینترتیمنت (Entertainment) متعلق به جیمز کامرون با همکاری اریک برس می باشد .

در فوریه سال ۲۰۱۷ مشخص شد که برنتون توایتز(Brenton Thwaites) هنرپیشه استرالیایی قرار است به عنوان ستاره اصلی فیلم ارواح جنگ نقش آفرینی کند(برنتون در این فیلم نقش سربازی به نام کریس را بازی می کند).

تهیه و تولید این فیلم بر عهده D.Todd shepherd joe simpson می باشد و فیلم برداری اصلی آن در کشور بلغارستان انجام شده است.

زمان اکران ghost of war 2020 تاریخ ۳ تیرماه ۱۳۹۹ (۲۳ ژوئیه ۲۰۲۰) اعلام شده.

تریلر فیلم Ghost of War 2020

تریلر این فیلم به تازگی توسط شرکت اینترتیمنت منتشر شده است،شما در ادامه می توانید تریلر فیلم ارواح جنگ را با زیر نویس فارسی چسبیده مشاهده نمایید:

  • ژانر: ترسناک/جنگی/هیجان انگیز
  • کارگردان: اریک برس
  • زبان فیلم: انگلیسی
  • محصول کشور: انگلستان
  • رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای ۱۷ سال
  • تاریخ اکران: ۳ تیرماه ۱۳۹۹
  • مدت زمان تریلر: ۲ دقیقه