تریلر فیلم The Rental

انتشار اولین تریلر کوتاه رسمی فیلم دلهره آور The Rental

اولین تریلر کوتاه فیلم The Rental منتشر شد. اطلاعات بسیار مختصری را به مخاطبین داد. به نظر شما آیا اولین اثر دیو فرانکو (Dave Franco) به یک اثر قابل احترام در دنیای فیلم های ترسناک تبدیل خواهد شد؟ برای تماشای تریلر فیلم با زیرنویس چسبیده و بررسی خلاصه داستان این اثر مورد انتظار با فارسی شو همراه باشید.

تریلر فیلم The Rental

بگذارید قبل ازینکه سراغ تماشای تریلر فیلم The Rental برویم، شما را با عوامل و بازیگران این فیلم آشنا کنم. کارگردان این اثر، دیو فرانکو، شاید در کارگردانی تازه کار باشد؛ اما او را در فیلم‌ های اکشن، جنایی، هیجان انگیز و یا حتی درام و عاشقانه ی زیادی در نقش بازیگر دیده ایم، او در فیلم هایی همچون Now you can see me، Neighbors، Nerve و حضوری کوتاه در فیلم Warm Bodies دیده ایم که روایتی عاشقانه در دنیای ترسناک زامبی ها را به نمایش میگذاشت. از طرفی در تیم بازیگران، بازیگران خوبی نظیر “الیسون بری” (Alison Brie) و “دن استیونز” (Dan Stevens) در نقش های اصلی داریم که هرکدام در فیلم و سریال های تلویزیونی جالب توجهی به ایفای نقش پرداخته بودند.

با تیم جوان و رزومه ی قوی در مجموعه بازیگری میتوان امیدوار بود که فیلم The Rental یک اثر ترسناک با سورپرایزهای یک کارگردان تازه کار خواهد بود؛ در غیر اینصورت این اثر نیز قرار نیست سکوی پرتاب خوبی برای آغاز کارگردانی دیو فرانکو باشد. اما خلاصه ی داستان فیلم و تریلر فیلم The Rental با زیرنویس اماده شده برای شما، میتواند این فیلم را برایتان، مورد انتظار کند؟ جوابش به عهده ی خودتان است.

یک مطلب مرتبط:  تریلر Welcome to the Blumhouse : چهار فیلم زیر یک سقف

خلاصه داستان رسمی فیلم The Rental

داستان این فیلم ترسناک / هیجان انگیز قرار است از تم همیشگی یک فیلم ترسناک، یعنی ورود به یک خانه ی عجیب با اتفاقای حول محور آن شکل بگیرد ولی احتمالا قرار نیست با اتفاقات ماورا الطبیعی مواجه باشیم. داستان در مورد دو زوج جوان است که تصمیم گرفتند، تعطیلات خود را در خارج از شهرشان بگذرانند؛ به همین خاطر به صورت آنلاین یک خانه را اجاره کرده و به آنجا نقل مکان میکنند اما اوضاع آنطوری که دلشان میخواهد پیش نمیرود و متوجه رفتارهای عجیب صاحب خانه و اتفاقات وحشتناک آن خانه میشوند.

از طرفی در تریلر فیلم نیز متوجه میشویم که کاراکترها در موقعیتی گیر کرده‌اند که هیچوقت آرزوی آن را نمیکردند و باید مسیری را انتخاب کنند که هیچوقت آن را دوست نداشتند. هرچند اطلاعات زیادی از تریلر دستگیرمان نمیشود اما دیالوگ آخر آن [یعنی: قرار نیست چیزی درست بشه] نشان دهنده ی موقعیتی ناامیدانه ایست که کاراکترهای فیلم در آن گیر افتاده اند.

این فیلم ابتدا در کشور هلند در تاریخ ۲۳ جولای امسال، مورخ ۲ مرداد و روز بعد در سینماهای آمریکا اکران شود، با توجه به زمان زیادی که تا اکران این قیلم باقی مانده، میتوان انتظار تریلر کامل تری از این اثر داشت. نظرتون در مورد تریلر The Rental با زیرنویس چسبیده فارسی شو چیست؟ ترجمه تریلرهای این فیلم رو برای شما دنبال کنیم یا ارزش دیدن و ترجمه ندارد؟

یک مطلب مرتبط:  فصل 4 سریال "Stranger Things" ارزش انتظار را دارد؟