Effect Mass بازی فضایی بازی کهکشانی Mass Effect افکت مس مس افکت Mass Effect Andromeda 3 Mass Effect Andromeda

آیا بازی فضایی ۳ Mass Effect بهترین شخصیت آندرومدا را باز می گرداند؟

یکی از محبوب ترین و شاید بهترین کاراکتر معرفی شده در بازی فضایی Mass Effect Andromeda ، شخصیت Jaal Ama Darav بود. تنها کسی که مستحق بازگشت با ورژن جدید بازی ( افکت مس ) است. با فارسی شو همراه باشید تا به نقد و بررسی این بازی فضایی بپردازیم.

Effect Mass
بازی فضایی
بازی کهکشانی
افکت مس
مس افکت
Mass Effect Andromeda
  Mass Effect Andromeda 3

در سالهای اخیر بازی فضایی ( مس افکت ) سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است: از جنجال در مورد پایان ۳ Effect Mass گرفته تا اجرای نه چندان جالب Mass Effect Andromeda . با این وجود، در حالی که BioWare اعلام کرده است این بار با ورژن جدید بازی برمی گردد، طرفداران زیادی مشتاقانه منتظر این اتفاق هستند. بر اساس تیزر مراسم The Game Awards، به نظر می رسد که Effect Mass ( افکت مس ) جدید می تواند سرانجام کهکشان های راه شیری و آندرومدا را به هم متصل کند؛ که این تاثیرات زیادی بر داستان این مجموعه خواهد داشت. شاید آندرومدا به موفقیت سه گانه ی اصلی نرسیده باشد، اما با این حال پر از ایده ها و شخصیت های جالب بود. مهمترین آن ها Jaal Ama Darav، یکی از شش عضو حزب آندرومدا، و یقینا بهترین شخصیت در کل این بازی فضایی است. ورژن جدید این فرصت را دارد تا بهترین قسمت های آندرومدا را بازگردانده و کم و کاستی های گذشته را برطرف کند.

Jaal بهترین شخصیت معرفی شده آندرومدا بود

همان طور که گفتیم ، Jaal یک شخصیت کاملا جذاب در این بازی است؛ و دلیل این جذابیت هم انجام کاری بوده که باعث تحول در این بازی شده است. او از نسل بومیان آندرومدا بوده که برای اولین بار با نژاد های راه شیری روبرو می شود. اکثر ما از رویارویی انسان ها و دیگر نژادهای شورا را با آنگارا در سه گانه ی اصلی، آگاه هستیم. نکته ای که باعث می شود نژاد آنگارا جالب به نظر برسند، این است آن ها احساسات خود را به وضوح نشان می دهند و چیزی را پنهان نمی کنند.


بازی فضایی
بازی کهکشانی
افکت مس
مس افکت
Mass Effect Andromeda
 Mass Effect Andromeda 3

اتفاقات مذکور باعث می شود این شخصیت محبوب، به عنوان یک عضو سرشناس حزب همیشه نظر خود را چه با مهربانی و چه با قدردانی و یا عصبانیت به کرسی بنشاند. طبق بررسی داستان فیلم ( افکت مس ) همان طور که مخاطبین درباره ی Jaal مطالب بیشتری می آموزند، متوجه می شوند که او هرگز در هیچ کاری عالی نبوده و حتی به خوبیِ هم نژادهای خود نیست؛ بنابراین، وجود چنین چیزی باعث شده که او به یک مبارز نیرومند تبدیل شود. این احساس عدم کفایت چیزی ست که مخاطب به Jaal کمک می کند تا از پس آن برآید. حتی گذشته از آن، او مجبور است با حقیقت هایی در مورد آنگارانا روبه رو شود. Jaal همیشه درگیر شخصیت خشن خود بوده، اما با این وجود تلاش وی برای درک فرهنگ های کهکشان راه شیری، مکالمات کوتاه خنده داری را رقم زده است. از بسیاری جهات ، این کاراکتر کاملاً شبیه Garrus Vakarian است؛ یکی از شخصیت های بسیار خوش سیما و محبوب این مجموعه. البته سوال اصلی این است که اصلا چگونه Jaal می تواند در مس افکت جدید ظاهر شود؟

Effect Mass
بازی فضایی
بازی کهکشان
افکت مس
مس افکت
Mass Effect Andromeda
 Mass Effect Andromeda 3

پیشگامان فضایی ( کهکشانی )

براساس تریلر منتشر شده به نظر می رسد که بازی جدید خیلی جلوتر از سه گانه ی اصلی اتفاق می افتد، زیرا Liara T’Soni به مراتب پیرتر به نظر می رسد. در این مرحله، او ممکن است رئیس قبیله ی Asari باشد که می تواند بازی جدید را در خط زمانی Andromeda قرار دهد؛ دوره ای که ۶۰۰ سال پس از سه گانه اتفاق می افتد. طرح مفهومی که توسط BioWare منتشر شده است، حتی می تواند نشانگر حضور Jaal یا Angara دیگری باشد. در طرح زیر مشاهده می کنید چهار شخص مختلف در کنار یک کشتی حضور دارند. دورترین فرد در سمت راست قطعا ؟؟؟؟؟؟؟؟ است، در حالی که فردی که کنار آن ایستاده، بسیار شبیه Drell است. جالب اینجاست که فرد سوم از سمت راست نیز شباهت زیادی به یک آنگارا با سری بزرگ دارد که روفجین ( نوعی شنل) پوشیده.


بازی فضایی
بازی کهکشانی
افکت مس
مس افکت
Mass Effect Andromeda
 Mass Effect Andromeda 3

گزارش های صوتی Mass Effect Andromeda

Andromeda نشان می دهد که لیارا با الک رایدر از پیشگامان آندرومدا نامه نگاری داشته است. در پی پیامدهای حمله ی Reaper،به نظر می رسد احتمالاً لیارا برای تماس با آندرومدا و برقراری ارتباط مجدد تمدن ، هدایت یک گروه را به عهده گرفته است. کت از آندرومدا به طور واضح تهدیدی خواهد بود که همراه نیروهای آرچون فقط قسمت کوچکی از این امپراتوری هستند. این احتمال وجود دارد که لایارا و رایدر برای مبارزه در کهکشان کت، باید خدمه جدیدی را تشکیل دهند که به معنای تلفیق خدمه و نژادها از سه گانه و آندرومدا است؛ حداقل کسانی که هنوز زنده هستند. البته این موضوع فقط در بعضی از نژادها صدق می کند، مانند Asari و Krogan که هر دو می توانند بیش از ۱۰۰۰ سال عمر کنند. اگر هر شخصیتی از Mass Effect Andromeda بازگردد، باید Jaal باشد، مخصوصاً این که او کارهای ناتمام و چیزهای زیادی برای یادگیری خواهد داشت.

گمان می رود Mass Effect 4 (مس افکت ) داستان بازی Mass Effect Andromeda را ادامه خواهد داد.

مشخصات بازی فضایی Mass Effect ( افکت مس )

تاریخ پخش و انتشار ورژن ۳ : سال۲۰۲۱

تاریخ نخستین انتشار: ۲۱ مارس ۲۰۱۷

طراحان : اییِن اس. فریزر، اییِن فریزر

آهنگساز(ان) : جان پیسانو

موتور : Frostbite 3

برنامه‌نویس : بایوور

نویسنده(ها) : کریستفر اسکلرف ;Cathleen Rootsaert ;جان دامبرو

با فارسی شو همیشه با داغ ترین خبرهابروز باشین

             منبع : screenrant